אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן אלטו רכשה מרכז קניות בניו ג'רזי ב-21 מיליון דולר צילום: קרן אלטו

קרן אלטו רכשה מרכז קניות בניו ג'רזי ב-21 מיליון דולר

קרן הנדל"ן בבעלות מודי כידון ויניב מלמוד רכשה מרכז קניות בעיר החוף Toms River; מישורים רכשה מרכז בצ' קרוליינה ב־8.2 מיליון דולר

08.11.2017, 08:28 | דותן לוי

קרן הנדל"ן אלטו (ALTO) בבעלות מודי כידון ויניב מלמוד רכשה לפני כשבועיים יחד עם שותף מקומי (המחזיק ב־30% מהבעלות) מרכז קניות בעיר החוף Toms River שבמדינת ניו ג'רזי בארצות הברית תמורת 21.1 מיליון דולר, בהליך של מכירה פומבית.

קראו עוד בכלכליסט

באלטו צופים כי התשואה השנתית על ההשקעה תעמוד על 7.6%. העסקה מומנה בהלוואה בנקאית בהיקף של 14 מיליון דולר לתקופה של חמש שנים, בריבית קבועה של 4.11%. עוד נמסר כי שטח המרכז, Commons at Hooper שמו, הוא 12 אלף מ"ר הבנויים על מגרש בשטח של 15 דונם, באזור מסחרי בו פועלים כמה מרכזים נוספים, "במרחק שעת נסיעה מניו יורק ומפילדלפיה ונהנה מתנועה יומית ערה של כ־40 אלף מכוניות".

מרכז הקניות בניו ג מרכז הקניות בניו ג'רזי. תנועה של 40 אלף מכוניות ביום | צילום: קרן אלטו מרכז הקניות בניו ג

תפוסת השטחים כיום עומדת על 86%, ובמקום 21 שוכרים, ביניהם שלושה שוכרי עוגן המתפרשים על 45% משטח המרכז. לדברי מלמוד, צפויה השותפות להשקיע הון בשיפוץ הנכס, אשר הוזנח חיצונית בשנים האחרונות, באופן שיאפשר להשכיר את היחידות הפנויות, ופיתוח שטחים ריקים.

בתוך כך, הודיעה אתמול חברת הנדל"ן מישורים כי רכשה את המרכז המסחרי "Battle Bridge" בעיר ראלי בצפון קרוליינה תמורת 8.2 מיליון דולר, זאת גם במסגרת שותפות שבה מחזיקה החברה ב־65% מהבעלות. סך השטחים המושכרים הוא 5,200 מ"ר, שיעור התפוסה בנכס הנרכש הוא כ־88%, והתשואה המוערכת צפויה לעמוד על 8%. 60% משטח המרכז מושכרים בחוזה לטווח ארוך לענקית הסופרמרקטים Food Lion.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות