אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות המסים סיכלה הברחה של עשרות אלפי ברזים מזויפים של חברת "חמת" צילום: מכס אשדוד

רשות המסים סיכלה הברחה של עשרות אלפי ברזים מזויפים של חברת "חמת"

החברה פנתה לפני מספר שבועות למכס בטענה כי יש לה אינדיקציות לכך שעשרות אלפי ברזים מזויפים מיובאים לארץ עם תעודות אחריות מזויפות. בעקבות תפיסת המכולות, רשות המסים פתחה בחקירה

14.11.2017, 12:12 | עמרי מילמן

מכס אשדוד סיכל ניסיון הברחה של כ-10,000 ברזים מזויפים תחת המותג "חמת", בעקבות מידע מודיעיני וחקירה מוקדמת שקיימו במכס. חמת פנתה לפני מספר שבועות למכס בטענה כי יש לה אינדיקציות לכך שעשרות אלפי ברזים מזויפים מיובאים לארץ עם תעודות אחריות מזויפות, מה שפוגע בצורה קשה בחברה ובעובדים. לפני מספר ימים נתפסו שתי מכולות עם כ-10,000 ברזים מזויפים וכעת רשות המסים חוקרת את העניין.

חמת, צילום: מכס אשדוד חמת | צילום: מכס אשדוד חמת, צילום: מכס אשדוד

רועי רגרמן, מנכ"ל קבוצת חמת מסר בתגובה: "אנו עדים בתקופה האחרונה לתופעה מדאיגה של יבוא ברזים מזויפים הנושאים כביכול את שמה של חברת חמת. בעקבות זאת, פתחנו בחקירת הנושא, הן באופן עצמאי והן בשיתוף פעולה עם רשויות המכס, ובימים אלה נתפסה כאמור סחורה מזויפת בהיקפים משמעותיים. חברת חמת תמשיך לפעול במלוא העוצמה ובחומרה כנגד כל גורם, שינסה לזייף את מוצרי החברה, וזאת תוך הסתייעות בכל האמצעים העומדים לרשותנו ועד למיגורה המוחלט של התופעה. נבקש להדגיש כי צרכנים שירכשו ברזים מזויפים לא יוכלו לקבל, לצערנו, שירות מחברת חמת".

תגיות