אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דגלי הקרן באנגליה יהפכו לדגלי הגאווה צילום: טל שחר

דגלי הקרן באנגליה יהפכו לדגלי הגאווה

במופע של סולידריות בעד אוהדים מקהילת הלהט"ב, הלוגו של כל קבוצות הליגות הנמוכות באנגליה (EFL) יהפוך להיות בצבעי הקשת. השחקנים קיבלו גם שרוכים צבעוניים, וכך יהיו גם סרטי הקפטן.

15.11.2017, 10:29 | שירות כלכליסט

במופע של סולידריות בעד אוהדים מקהילת הלהט"ב, הלוגו של כל קבוצות הליגות הנמוכות באנגליה (EFL) יהפוך להיות בצבעי הקשת. השחקנים קיבלו גם שרוכים צבעוניים, וכך יהיו גם סרטי הקפטן.

קראו עוד בכלכליסט

דגל קרן שהוא דגל הלהט"ב. הפועל קטמון ירושלים עשו זאת לפני שנתיים, צילום: אורן פלד באדיבות אתר הפועל קטמון ירושלים  דגל קרן שהוא דגל הלהט"ב. הפועל קטמון ירושלים עשו זאת לפני שנתיים | צילום: אורן פלד באדיבות אתר הפועל קטמון ירושלים דגל קרן שהוא דגל הלהט"ב. הפועל קטמון ירושלים עשו זאת לפני שנתיים, צילום: אורן פלד באדיבות אתר הפועל קטמון ירושלים

קמפיין שרוכי הקשת של ארגון סטונוול נועד להפוך את הספורט למשחק המיועד לכולם, שכן בצורה הזו נבחרות לאומיות, מועדונים מובילים, שחקנים מקצועיים, אוהדים ושחקנים חובבים מכל רחבי הכדורגל יפגינו את תמיכתם בחברי קהילת הלהט"ב המשתתפים במשחק.

ההשתתפות של הליגה בקמפיין הוא חלק מפרויקט שוויון רחב יותר שהשיק, הכולל ארגון פעילויות, קביעת מדיניות והענקת ייעוץ על גיוס וחינוך במועדונים.

"אנחנו גאים לתמוך בקמפיין שרוכי הקשת של סטונוול גם העונה", מסר מנכ"ל הליגה שון הארווי. "הבטחת סביבה בטוחה ומקבלת לאוהדים שמגיעים למשחקים נותרה בראש סדר העדיפויות שלנו, והליגה והקבוצות מחויבות להענקת חוויה חיובית גם מעבר ל-90 דקות המשחק.

"במסגרת ההשתתפות שלנו השנה בקמפיין, כל הקבוצות בליגה יתאחדו כדי להעלות מודעות לנושא החשוב הזה, באמצעות שורה של פעילויות שהעונה כוללות המרת דגלי הקרן לצבעי הקשת. זאת בנוסף להשקת לוגו בצבעי הקשת שחוגג את מערכת היחסים שהתפתחה עם סטונוול".

מוקדם יותר החודש, הפרמיירליג חתמה על שותפות לשלוש שנים עם סטונוול, ארגון צדקה התומך בקהילת הלהט"ב "כדי לעזור לקדם שוויון עבור אוהדים, שחקנים ושופטים לסביות, הומואים, בי סקסואלים וטרנסג'נדרים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות