אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קבוצת גבאי רכשה השליטה בחברת אנגל ב־27 מיליון שקל צילום: רועי בר

קבוצת גבאי רכשה השליטה בחברת אנגל ב־27 מיליון שקל

הקבוצה תרכוש את חלקו של דייוויד מוריס בחברת הנדל"ן אנגל משאבים. קבוצת גבאי: "בכוונת הקבוצה להשביח את נכסי החברה ולהעמיק את אחיזתה בתחום הנדל"ן למגורים והנדל"ן המניב"

16.11.2017, 07:24 | אורן פרוינד

קבוצת גבאי תרכוש תמורת 27 מיליון שקל את חלקו של דייוויד מוריס בחברת הנדל"ן אנגל משאבים (31.5%).

קראו עוד בכלכליסט

בכך תהפוך לבעלת השליטה בחברה עם אחזקה של 63%. חברת אנגל משאבים מחזיקה בנדל"ן למכירה והשכרה, ועוסקת בבנייה למגורים בישראל ובחו"ל.

כיום מחזיקה החברה בנדל"ן להשקעה בשווי שנאמד ב־405 מיליון שקל. בנוסף, בונה כיום הקבוצה את פרויקט הפינוי־בינוי "הדר ויוסף" בשכונת הדר יוסף בתל אביב, בהיקף של יותר מ־500 דירות, ופרויקט נוסף בקריית אתא בהיקף של יותר מ־300 דירות.

אלי גבאי, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת גבאי, צילום: רועי בר אלי גבאי, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת גבאי | צילום: רועי בר אלי גבאי, סמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת גבאי, צילום: רועי בר

בנוסף לכך יוזמת החברה פרויקטים גם במזרח אירופה. העסקה תבוצע לאחר שבעלי המניות באנגל משאבים, הגופים המוסדיים ובעלים פרטיים, הצביעו אתמול פה אחד לאישור העסקה.

חברת הייעוץ אנטרופי המליצה על אישור העסקה בפני המשקיעים לפני כמה ימים. במרץ 2016 עברה השליטה באנגל משאבים לידיהם של קבוצת גבאי ודייוויד מוריס.

גבאי ומוריס קיבלו 53% ממניות החברה מכונסי הנכסים ותמורתן שילמו 28 מיליון שקל, גבאי החזיק עוד קודם לכן 10% ממניות החברה, וכך החזיקו הוא ומוריס יחד ב־63% מאנגל משאבים, שכיום עוברים לקבוצת גבאי במלואם.

מקבוצת גבאי נמסר כי "בכוונת קבוצת גבאי להשביח את נכסי החברה ולהעמיק את אחיזתה בתחום הנדל"ן למגורים והנדל"ן המניב".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות