אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אדגר: הרווח הנקי הוכפל ברבעון השלישי לכ-30 מיליון שקל

אדגר: הרווח הנקי הוכפל ברבעון השלישי לכ-30 מיליון שקל

חברת הנדל"ן פרסמה את דו"חותיה ומציגה גם עלייה של 1% בהכנסות מהשכרת נכסים; הודיעה על הגדלת הדיבידנד

25.11.2017, 10:10 | אורן פרוינד
קבוצת הנדל"ן אדגר הכפילה את הרווח הנקי שלה ברבעון השלישי של 2017 לסכום של 28.7 מיליון שקל. הכנסות החברה מהשכרת נכסים הסתכמו ברבעון בכ-57 מיליון שקל, עלייה של 1% לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הגידול נובע בעיקר מעלייה בהכנסות בישראל עם התקדמות אכלוס פרויקטי אדגר 360 בתל אביב ובקנדה, אך הוא קוזז כתוצאה מירידה בשערי החליפין הממוצעים ברבעון.

קראו עוד בכלכליסט

ה- NOI ברבעון הסתכם בכ- 52.7 מיליון שקל, עלייה של 3% לעומת הרבעון המקביל. ה-FFO ברבעון הסתכם בכ- 15.2 מיליון שקל וה-FFO בתשעת החודשים הראשונים של השנה עלה בכ-6% לעומת השנה שעברה והסתכם ב-44.3 מיליון שקל.

חברת אדגר השקעות הנה זרוע ההשקעות בנדל"ן של קבוצת צור שמיר אחזקות בע"מ. היא פועלת בתחום הנדל"ן המניב ומתמחה ברכישה, בפיתוח ובהשבחת נכסי נדל"ן. לחברה פעילות בינלאומית הפרוסה על פני ארבע מדינות: קנדה (בעיקר טורונטו), ישראל, בלגיה ופולין (ורשה). בבעלות החברה נכסים בשווי כולל של כ-3.5 מיליארד שקל, והיא פועלת מעת לעת בפעילות ייזום.

רועי גדיש, מנכ"ל החברה, אמר לאחר פרסום הדו"חות כי "בנוסף לאשרור התחזית הקיימת שלנו ל-FFO בשנים 2017 ו-2018, מצאנו לנכון להאריך את טווח תחזיותנו בשנה נוספת. במקביל לתחזיות אלו, דירקטוריון החברה החליט לאמץ מדיניות דיבידנד לשנתיים הקרובות ולהעלות את הדיבידנד אשר יחולק לסך של 50% מה-FFO".

הדמיית מגדל C בפרויקט אדגר 360 בת"א הדמיית מגדל C בפרויקט אדגר 360 בת"א הדמיית מגדל C בפרויקט אדגר 360 בת"א

תגיות