אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ירושלים של זהב: שתי דירות יוקרה נמכרו ב־67 מיליון שקל

ירושלים של זהב: שתי דירות יוקרה נמכרו ב־67 מיליון שקל

דירת ענק ברחוב אגרון, החולשת על 507 מ”ר, נמכרה ב־37.7 מיליון שקל, ופנטהאוז בפרויקט של דמרי בכפר דוד נמכר ב־29 מיליון שקל

30.11.2017, 09:25 | ענת דניאלי

שני נכסי יוקרה נמכרו לאחרונה בירושלים בעשרות מיליוני שקלים: דירה ברחוב אגרון נמכרה ב־37.7 מיליון שקל, ופנטהאוז בכפר דוד נמכר ב־29 מיליון שקל, כך נודע ל”כלכליסט”.

קראו עוד בכלכליסט

הדירה ברחוב אגרון 30 בירושלים ממוקמת בסמיכות למלון וולדורף אסטוריה וממילא. מדובר בדירת ענק בת 8 חדרים בשטח 507 מ”ר, קומה 6 מתוך 8, והיא נמכרה בתחילת חודש יולי במחיר שמשקף עלות של כ־74 אלף שקל למ”ר.

יגאל דמרי. "הרוכשים הם תושבי חוץ אמידים", צילום: אוראל כהן יגאל דמרי. "הרוכשים הם תושבי חוץ אמידים" | צילום: אוראל כהן יגאל דמרי. "הרוכשים הם תושבי חוץ אמידים", צילום: אוראל כהן

הפנטהאוז בכפר דוד, הסמוך לממילא, הוא חלק מפרויקט Legacy של י.ח. דמרי. הפנטהאוז בקומות 3-4 כולל 5 חדרים בשטח בנוי כולל של 315 מ”ר ועוד 315 מ”ר מרפסת גג. המחיר משקף עלות של כ־91 אלף שקל למ”ר. העסקה לא כוללת עבודות פנים בדירה. הערכת החברה היא כי הרוכש, איש עסקים אמריקאי, ישקיע עוד כ־8 מיליוני שקל לפחות בעבודות הפנים ובעיצוב. הפרויקט כולל בסך הכל 60 דירות בשלושה מבנים בני 4 קומות כל אחד, ותוכנן על ידי משרד טיטו אדריכלים.

שני הנכסים נמכרו במחיר גבוה משמעותית מזה של דירות הסמוכות להם. מנתוני רשות המסים עולה כי בחודש מרץ נמכרה דירת גן בשטח 147 מ”ר בפרויקט סמוך ב־8.86 מיליון שקל. בחודש ינואר נמכרה דירת 4 חדרים בשטח 121 מ”ר ב־5.8 מיליון שקל.

פרויקט Legacy של דמרי. הפנטהאוז נמכר לאיש עסקים אמריקאי פרויקט Legacy של דמרי. הפנטהאוז נמכר לאיש עסקים אמריקאי פרויקט Legacy של דמרי. הפנטהאוז נמכר לאיש עסקים אמריקאי

אמיר כהן, מנהל המכירות של חברת י.ח דמרי: “מדובר בפרויקט שמרבית הדירות בו משקיפות לנופה של העיר העתיקה ולמגדל דוד. עיקר הרוכשים בפרויקט הם תושבי חוץ אמידים מאוד, בעלי זיקה דתית שמחפשים בית נוסף בישראל לשהות שלהם כשהם מגיעים לבקר”.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות