אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת הסייבר Ironscales גייסה 6.5 מיליון דולר צילום: Tom's Hardware

חברת הסייבר Ironscales גייסה 6.5 מיליון דולר

החברה מפתחת טכנולוגיות לזיהוי, ניטור ונטרול מתקפות פישינג - שיטת פריצה שמהווה ראש גשר לשורה ארוכה של פשעי סייבר. את סבב הגיוס הובילה K1 והשתתפה בו RDC

05.12.2017, 14:00 | מאיר אורבך

חברת הסייבר איירונסקיילס (Ironscales) גייסה 6.5 מיליון דולר בסבב גיוס שני בהובלת K1 Investment Management ובהשתתפות RDC (המשותפת לאלרון ורפאל), המשקיעה הנוכחית בחברה. עד כה, גייסה החברה יותר מ-8 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

איירונסקיילס מפתחת טכנולוגיות לזיהוי ונטרול מתקפות פישינג על ארגונים, שיטת תקיפה פופולרית במיוחד שמעניקה להאקרים גישה לרשתות הארגון. לאחר ביצוע חדירה מוצלחת, יכולים התוקפים להוציא לפועל מבצעי כופר, גניבת מידע, ריגול מתמשך או פגיעה בתשתיות. הפיתוח של איירונסקיילס כולל שיתוף מודיעין אנונימי ואוטומטי בין חברות, רכיב שמסייע בשיפור המוצר. הגיוס הנוכחי יאפשר לחברה להאיץ את תוכנית השותפים שלה, להרחיב את צוות המכירות הבינלאומי ולקדם את הטכנולוגיה שלה.

סכנות גדולות מתחילות במיילים נגועים. פישינג, צילום: Tom סכנות גדולות מתחילות במיילים נגועים. פישינג | צילום: Tom's Hardware סכנות גדולות מתחילות במיילים נגועים. פישינג, צילום: Tom

במקביל לגיוס, הודיעה החברה שתפתח משרדים באטלנטה ברבעון הראשון של 2018. ישבו בו סמנכ"ל המכירות ויגויסו 10-15 אנשי שיווק, פיתוח עסקי ותמיכה טכנית. פעילות המו"פ תישאר בארץ. איירונסקיילס מעסיקה כיום 18 עובדים.

איל בנישתי, מייסד ומנכ"ל איירונסקלייס מסר: הרוב המכריע של מתקפות הסייבר שגרמו לנזקים הכי קשים שהעולם ראה בשנים האחרונות התחילו בפישינג דרך המייל. הגישה שלנו למזעור איומי פישינג היא רב ממדית ואוטומטית, ועושה שימוש בטכנולוגיות למידת מכונה שמחכימות בכל שניה שעוברת".

האסן אסקרי, שותף מנהל ב-K1, אמר: "הגישה הייחודית של איירונסקיילס לגילוי ותגובה לאיומי פישינג דיברה מאוד לצוות ב-K1, ואנחנו מצפים להזדמנות למנף את הניסיון הקודם שלנו בשיתוף פעולה עם חברות אבטחה שצומחות מהר כמותה, בו בזמן שהיא מחזקת את מעמדה בשוק המתפתח. אנחנו מאוד נלהבים מהאפשרות מלשמש כשותף פיננסי ומקצועי ארוך טווח עבור איל ושאר הצוות באיירונסקיילס".

זוהר רוזנברג מ-RDC הוסיף: "כמי שהביעו אמון באיירוסקיילס עוד בראשית הדרך, אנו מברכים על הצטרפותה של K1 לצוות המשקיעים של החברה. לתפיסתנו, פישינג הינה מגפה כלל עולמית. מחקרים מראים כי מרבית מתקפות הכופר מתחילות בפישינג, מה שמוביל להוצאות הנאמדות במאות מיליוני דולרים ואף למעלה מכך מדי שנה. סבב הגיוס הנוכחי יאפשר לחברה להמשיך ולהאיץ את צמיחתה כמו גם להמשיך ולפתח את הטכנולוגיה הייחודית שלה"

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות