אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ארגון המורים ישבית מחר את הלימודים בתיכונים בשבעה יישובים בשפלה ובדרום צילום: דנה קופל

ארגון המורים ישבית מחר את הלימודים בתיכונים בשבעה יישובים בשפלה ובדרום

היישובים שבהם לא יתקיימו לימודים הם: אשקלון, שדרות, באר טוביה, קריית מלאכי, גן יבנה, רחובות, יבנה וגדרה. בסך הכל מדובר בכ-57 בתי ספר על יסודיים שבהם מלמדים כ-6,000 מורים ולומדים כ-25,000 תלמידים

07.12.2017, 19:15 | ספי קרופסקי
ארגון המורים ממשיך בעיצומים וצפוי להשבית מחר (ו') את הלימודים העל-יסודיים בשבעה יישובים בשפלה ובדרום. היישובים שבהם לא יתקיימו לימודים הם: אשקלון, שדרות, באר טוביה, קריית מלאכי, גן יבנה, רחובות, יבנה וגדרה. בסך הכל מדובר בכ-57 בתי ספר על יסודיים שבהם מלמדים כ-6,000 מורים ולומדים כ-25 אלף תלמידים.

קראו עוד בכלכליסט

רן ארז, צילום: דנה קופל רן ארז | צילום: דנה קופל רן ארז, צילום: דנה קופל

השבוע הכריזה גם הסתדרות המורים על סכסוך עבודה ועל כוונתה להשבית את בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים ב-27 בדצמבר. זאת במחאה על מה שהגדירו כ"עושק ימי מחלה של המורים על ידי משרד החינוך". לטענת המורים, מורה שחולה יום אחד מחויב כאילו נעדר 1.4 ימים מהעבודה.

המשבר החדש מתווסף לקרב ההתשה המתנהל בשבועות האחרונים בין ארגון המורים למשרד האוצר במסגרת המגעים על הסכם קיבוצי חדש. בשונה מעיצומים בשנים עברו אז שבתה המערכת כולה, יו"ר הארגון רן ארז החליט לאחר פעמיים שבהן הלימודים הושבתו ליום אחד, לבצע השבתות נקודתיות וצעדים נוספים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות