אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טינדר תתחיל לספק הצצה לחיי הדייט שלכם, דרך אינסטגרם

טינדר תתחיל לספק הצצה לחיי הדייט שלכם, דרך אינסטגרם

אפליקציית ההיכרויות חשפה פיד חדשות, שיישען על פרסומי המשתמשים ברשת החברתית שבבעלות פייסבוק. הרעיון הוא לתת יותר פרטים על כל משתמש, כדי ליצור בסיס טוב יותר להיכרויות מכל הסוגים

13.12.2017, 18:03 | יואב סטולר

אפליקציית ההיכרויות הפופולרית טינדר השיקה אמש תכונה חדשה - פיד חדשות, שמספק הצצה לחייהם של בני ובנות זוג פוטנציאליים. בפיד יוצגו תמונותיהם של המשתמשים איתם הייתה התאמה, לצד תמונות ופרטים מהחשבונות שלהם באינסטגרם.

קראו עוד בכלכליסט

התכונה החדשה תאפשר למשתמשים לספק יותר מידע על עצמם, כשעד כה הציגו רק שם פרטי, גיל וכמה מילים על עצמם שלא חויבו לכתוב. לפי הנהלת טינדר, ליכולת להיחשף למידע הזה יש משמעות רבה בשיפור ההתאמות ובמציאת דייטים. למשל, לפי חשבון האינסטגרם ניתן לראות את תחומי העיסוק של המשתמש, תחביביו, הסביבה בה הוא מבלה ומכך ללמוד על אישיותו והסיכוי להתאמה.

ממשק טינדר המשופר ממשק טינדר המשופר ממשק טינדר המשופר

יש היגיון בהנחה הזו, שכן אינסטגרם היא אחת הפלטפורמות החברתיות הכי פופולריות בקרב צעירים, ודי בדפדוף בתמונות כדי ללמוד על בעלי הפרופילים. מהלך זה שמובילה טינדר הינו חלק מתנועה גדולה יותר בחברת האם של האפליקציה - קבוצת Match המחזיקה גם ב-OKCupid, פלנטי אוף פיש וב-Match.com.

הקבוצה, שמובילה את תחום ההיכרויות ברשת, בוחנת בימים אלו את הגדלת המידע הראשוני שניתן למשתמשים על המועמדים לדייטים. למשל, בשבוע שעבר נוספה לאפליקציית OKCupid תכונה חדשה, המאפשרת חיפוש לפי תחומי עניין בניסיון לגוון את אופי השימוש, שכיום נשען בעיקר על תמונות המשתמשים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות