אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שבוע לאחר השלמת העסקה: שופרסל ממנה את אורי וטרמן למנכ"ל ניו פארם

שבוע לאחר השלמת העסקה: שופרסל ממנה את אורי וטרמן למנכ"ל ניו פארם

וטרמן מגיע לרשת הפארם מתחום התקשורת - בתפקידו האחרון היה מנכ"ל SkyVision Global Networks וקודם לכן היה סמנכ"ל החטיבה הקווית של פרטנר ומנכ"ל 012. מנכ"ל שופרסל: "אורי יוביל את הרשת בגיבוש זהותה החדשה"

02.01.2018, 10:01 | נורית קדוש

שבוע לאחר השלמת העסקה והעברת ניו פארם לבעלות שופרסל, ממנה איציק אברכהן מנכ״ל קבוצת שופרסל את אורי וטרמן כמנכ״ל חדש לניו פארם.

וטרמן מגיע אל ניו-פארם לאחר שמילא בשנים האחרונות תפקידים בתחום התקשורת. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל חברת התקשורת SkyVision Global Networks. בתפקידו הקודם כיהן וטרמן כסמנכ"ל החטיבה הקווית של פרטנר וכמנכ"ל 012, בתקופה שבה התמזגה אל פרטנר. קודם לכן שימש כמשנה למנכ"ל 012 ובמסגרת תפקידו היה אחראי על מערך השיווק, התמחור והאסטרטגיה של החברה.

אורי וטרמן אורי וטרמן אורי וטרמן

וטרמן הוא בעל תואר Executive MBA בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית.

אברכהן מסר: "אורי יוביל את הרשת בתהליך ההתחדשות שלה, גיבוש זהותה החדשה, התחזקותה והתרחבותה. זוהי משימה מאתגרת ומרתקת ואני משוכנע שעם יכולותיו המקצועיות המוכחות, ניסיונו הניהולי והגיבוי שלנו הן בשופרסל והן בניו-פארם, הוא יצליח ויקדם את הרשת למקומות חדשים".

רשת הדראגסטור שינהל וטרמן מונה 62 סניפים ברחבי ישראל. ניתן להעריך כי אחת המשימות הראשונות שיידרש וטרמן להשלים נודע להחלפת שם הרשת ומיתוגה מחדש.

תגיות