אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האם סכסוכים פנימיים מאיימים לפרק את השושלת הגדולה ביותר בפוטבול? צילום: אי פי איי

האם סכסוכים פנימיים מאיימים לפרק את השושלת הגדולה ביותר בפוטבול?

לפי דיווחים, מאבק כוח אדיר בין הדמויות החזקות בניו אינגלנד פטריוטס: טום בריידי, כוכב הקבוצה והקוורטרבק, המאמן ביל בליצ'ק והבעלים רוברט קראפט. השלושה זכו בחמישה סופרבולים יחדיו

07.01.2018, 08:20 | שירות כלכליסט

ערב תחילת הפלייאוף ב-NFL, ליגת הפוטבול של ארה"ב, סיפור ענק ב-ESPN מטלטל את הליגה. לפי דיווח של סת' וויקרסאם מ-ESPN יש מאבק כוח בין טום בריידי, כוכב הקבוצה והקוורטרבק עם המאמן ביל בליצ'ק. השניים זכו יחדיו ב-5 סופרבולים. רוברט קראפט, הבעלים של הקבוצה, גם כן מעורב בסכסוך.

קראו עוד בכלכליסט

בליצ בליצ'יק. לא ידוע מה יעשה בסוף העונה | צילום: אי פי איי בליצ

הסכסכוך הגדול הוא שילוב של כמה גורמים, ביניהם הרחקתו מהקבוצה של אלכס גררו, המאמן האישי של טום בריידי ושותפו העסקי. בריידי עובד עם גררו מאז 2004. השניים הקימו יחדיו את תזונת וסגנון החיים "TB12", שמבוססים על שיטות התזונה הקיצוניות שבריידי אימץ כדי לשמור על עצמו בשיא הכושר והחדות בגיל 40. גררו ובריידי גם פתחו מרכז בריאות וכושר בשם TB12 לפי הדיווח ב-ESPN בליצ'יק לא אהב את המוערבות של גררו בקבוצה עצמה ושחקנים התבלבלו בינו לבין הצוות הרפואי של המועדון.

החלק השני בסכסוך קשור ברצון של בריידי להמשיך לשחק הרבה מעבר לגיל 40. בליצ'יק כבר ראה את ג'ימי גארפולו, הקוורטרבק המחליף של בריידי בשנים האחרונות, כיורשו של הכוכב. עם זאת, בריידי - גם בגיל 40 - לא חושב על פרישה ומאחר שבקולג' הודח על ידי הקוורטרבק המחליף שלו, החל לעשות מהלכים מול קראפט כדי שגארפולו יעזוב את הקבוצה.

בריידי וקראפט. ימשיכו ביחד?, צילום: רויטרס בריידי וקראפט. ימשיכו ביחד? | צילום: רויטרס בריידי וקראפט. ימשיכו ביחד?, צילום: רויטרס

העובדה שבריידי עדיין במשא ומתן עם קראפט הובילה לדרישה של קראפט לשחרר את גארפולו, משהו, שלפי ESPN, בליצ'ק לא רצה לעשות.

הסכסוכים הללו עשויים להביא לסיום השושלת ששולטת ב-NFL בשני העשורים האחרונים. כרגע, התוכניות של בליצ'ק לא ידועות. הוא כבר בן 65 ושבר כל שיא אפשרי כמאמן. ישנם דיווחים על כך שהוא שוקל את דרכו בקבוצה ואפילו שוקל פרישה. לפי ESPN "משהו בארגון חייב להשתנות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות