אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תושב צהלה: נתניהו קיים פגישות גם בביתו של אלוביץ' צילום: יובל חן, אלכס קולומויסקי

תושב צהלה: נתניהו קיים פגישות גם בביתו של אלוביץ'

שכנו של בעל השליטה בבזק הגיש תצהיר לפיו ראה את רה"מ מגיע אליו מספר פעמים בשנים האחרונות. זאת בנוסף לפירוט הפגישות ביניהם שנחשף בחמישי, ומתאר רק שבע פגישות שנערכו במעון ראש הממשלה; נתניהו מכחיש כי ביקר בביתו של אלוביץ'

07.01.2018, 13:32 | אביב גוטר ותומר גנון

"ידוע לי כי מר שאול אלוביץ' מתגורר במתחם אשר מתפרש על המספרים 31 ו-33 ברחוב יהונתן (בשכונת צהלה בתל אביב – א"ג) וגם על שתי כתובות שמאחור.

בשנים האחרונות ראיתי מספר פעמים בשעות אחה"צ את השיירה והרכבים של ראש הממשלה ברחוב יהונתן, לא ניתן שלא להבחין בהגעת השיירה לרחוב, נוכח הרעש והסדרים המיוחדים שנוהגים כאשר השיירה מגיעה, למשל חסימת רחוב", כך מתאר שכנו של אלוביץ', יגיל ישועה, בתצהיר שהגיש לבית משפט לבקשת עו"ד שחר בן מאיר במסגרת בקשה להורות על הממונה על יישום חוק חופש המידע במשרד ראש הממשלה לפרסם את כל הפגישות שנערכו בין אלוביץ' לראש הממשלה נתניהו.

קראו עוד בכלכליסט

ישועה ממשיך לתאר כי אירועים אלו נערכו לא פעם ולא פעמיים והבחין בהם בעודו מטייל עם כלבו ברחוב. "במספר פעמים שבהם ראיתי את השיירה של ראש הממשלה לרחוב יהונתן, שמתי לב שלאחר ההגעה המכוניות של שיירת ראש הממשלה חנו חלקן ממש בתוך החניה של ביתו של שאול אלוביץ' וחלקן בצמוד לחנייה ברחוב, כאשר הבחנתי גם כי המאבטחים החמושים של פמליית ראש הממשלה עומדים ברחוב בצמוד לביתו של שאול אלוביץ'".

שאול אלוביץ שאול אלוביץ' ובנימין נתניהו | צילום: יובל חן, אלכס קולומויסקי שאול אלוביץ

ביום חמישי האחרון נחשף פירוט מועדי פגישות בין נתניהו לאלוביץ' המתועדות ביומן ראש הממשלה. לטענת בן מאיר, הממונה על יישום חוק חופש המידע במשרד ראש הממשלה התבקש למסור מידע על כל הפגישות שנערכו מה-1 בינואר 2013 ועד ל-17 בנובמבר 2015. בתקופה זו כיהן נתניהו כראש הממשלה בכל התקופה והחל מנובמבר 2014 כיהן גם כשר התקשורת.

בן מאיר טוען כי פירוט הפגישות שקיבל מתארות רק את הפגישות שנערכו במעון ראש הממשלה ואינן מתיישבות עם הראיות שהוצגו בתצהיר שהגיש ישועה לבית המשפט. לטענת בן מאיר "התצהיר מבסס בוודאות קיומן של פגישות נוספות שלא דווחו... נסיעות ראש הממשלה לכל מקום מתועדות בוודאות במשרד ראש הממשלה, שכן כל נסיעה כוללת בהכרח ובהגדרה נסיעה של כל מערך האבטחה, והדבר בוודאי מתועד היטב במקומות שונים במשרד ראש הממשלה".

מטעמו של ראש הממשלה נמסר: "ראש הממשלה לא ביקר מעולם בביתו של אלוביץ׳".

מטעמו של שאול אלוביץ' טרם נמסרה תגובה.

התצהיר של שכנו של אלוביץ התצהיר של שכנו של אלוביץ' התצהיר של שכנו של אלוביץ

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות