אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי המנכ"ל: גם סמנכ"ל הכספים של חברת ההסעדה שולץ התפטר צילום: אוראל כהן

בלעדי לכלכליסט

אחרי המנכ"ל: גם סמנכ"ל הכספים של חברת ההסעדה שולץ התפטר

ניתאי ברון הודיע על התפטרותו מחברת ההסעדה של אייפקס שלושה שבועות לאחר שהמנכ"ל מיכה רונן עזב. לאחרונה הודיעה חברת דלתא לשולץ על הפסקת ההתקשרות איתה

28.01.2018, 17:53 | אורנה יפת

נמשכות הטלטלות בחברת ההסעדה שולץ, שנמצאת בבעלות קרן אייפקס שמנוהלת על ידי זהבית כהן. ל"כלכליסט" נודע כי גם סמנכ"ל הכספים, ניתאי ברון, הודיע על התפטרותו לפני מספר ימים. ברון נכנס לתפקידו לפני שנתיים בלבד והחליף באותה העת את סמנכ"ל הכספים אלי זכר. הודעתו של ברון באה שלושה שבועות לאחר שמנכ"ל החברה, מיכה רונן, הודיע על התפטרותו מהחברה וחזר לכהן כמנכ"ל חברת האופנה הוניגמן, גם כן לאחר שנתיים בלבד בחברת ההסעדה.

יו"ר שולץ דני פלטי יביא לאישור הדירקטוריון בקרוב את המינוי של יניב רז כסמנכ"ל כספים. יניב רואה חשבון ועבד לפני כן שבע שנים בדלוייט ושלוש שנים בפרוטרום במיזוגים ורכישות, ובשנים האחרונות משמש כמנהל בכיר בשולץ.

לגבי העזיבה של דלתא וחברות אחרות שנטשו את שולץ לאחרונה, אומרים מקורבים לחברה כי בחודשים האחרונים הצטרפו לקוחות חדשים כולל אלביט חיפה, אלישרא, ארנסט אנד יאנג, וקיה ומדובר במהלך עסקים רגיל של עזיבות ולקוחות שמצטרפים.

 

קראו עוד בכלכליסט

רונן שימש בתחילת הדרך מנכ"ל משותף ביחד עם אורן שולץ, בנו של יחיאל שולץ, מייסד החברה. באוגוסט 2016 הדיחה כהן את אורן שולץ ואת אחיו מהחברה על רקע מאבקים משפטיים מול משפחת המייסדים שעדיין מחזיקה ב-20% ממניות החברה.

אורן שולץ. הודח על ידי כהן מתפקיד המנכ"ל המשותף, צילום: אוראל כהן אורן שולץ. הודח על ידי כהן מתפקיד המנכ"ל המשותף | צילום: אוראל כהן אורן שולץ. הודח על ידי כהן מתפקיד המנכ"ל המשותף, צילום: אוראל כהן

ב-2016 פינתה זהבית כהן את כסא היו"ר לטובת דני פלטי שבא מחברת ההסעדה עידית שבבעלות קבוצת מלונות דן. פלטי הגיע במטרה לפתח תחומים נוספים בהם שולץ איננה פעילה כגון בתי מלון, מוסדות חינוך ובתי חולים, והפך ליו"ר דומיננטי, שנכנס לאחר עזיבתו של מיכה רונן גם לתפקיד המנכ"ל.

מכה נוספת שניחתה לאחרונה על חברת ההסעדה היא הפסקת עבודה עליה הודיעה לה חברת ההלבשה התחתונה דלתא, שהחליטה לסיים את העבודה עם שולץ לאחר שנתיים שבהן השתמשה בשירותי ההסעדה במטבח החדש שהקימה במשרדי החברה בקיסריה.

חברת שולץ מעסיקה כ-1,400 עובדים ונחשבת לאחת מחברות ההסעדה המובילות בענף שמגלגל 3 מיליארד שקל. אייפקס רכשה 80% ממניותיה בשנת 2015 לפי שווי של 200 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות