אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עליבאבא השקיעה 15-20 מיליון דולר ב-SQream הישראלית צילום: בלומברג

פרסום ראשון

עליבאבא השקיעה 15-20 מיליון דולר ב-SQream הישראלית

החברה פיתחה מסד נתוני SQL אנליטי, שמאפשר להעביר, לנתח ולאחסון מידע בהיקפים גדולים; שתי החברות חתמו על עסקה במסגרתה יוצעו יכולות Sqream ללקוחות שירותי הענן של עליבאבא

07.02.2018, 15:29 | מאיר אורבך

חברת בסיסי הנתונים הישראלית SQream הודיעה היום (ד') על חתימת הסכם שיתוף פעולה משמעותי עם עליבאבא קלאוד, זרוע מחשוב הענן של הענקית הסינית. ל"כלכליסט" נודע שבמקביל להסכם, השקיעה עליבאבא בחברה הישראלית סכום שמוערך ב-15 עד 20 מיליון דולר.  

קראו עוד בכלכליסט

רוצה ללמוד עוד על SQream? סטארט אפ ניישן פיינדר מידע נרחב אודות החברה וחברות נוספות בתחום http://bit.ly/2BvH5aW

SQream נוסדה ב-2010, גייסה עד כה 13 מיליון דולר ומעסיקה כ-35 עובדים בישראל ובארה"ב. בין משקיעי החברה נמנות בלאמברג קפיטל, סילברטק ואחרות. החברה סירבה להתייחס לנושא ההשקעה מעליבאבא; בהתאם להסכם, החברות יפעלו יחד כדי לאפשר שימוש בבסיס הנתונים שפיתחה SQream, כחלק משירות הענן שמציעה ענקית הסחר המקוון. השותפות תספק ללקוחות עליבאבא קלאוד גישה מהירה, רציפה ומהימנה למסדי נתונים גדולים - מטרה-בייטים בודדים ועד לפטה-בייטים.  

ג ג'ק מא, מייסד עליבאבא | צילום: בלומברג ג

SQream מפתחת ומשווקת את SQream DB, בסיס נתונים SQL אנליטי, שרותם את כוח המחשוב המקבילי העצום של אלפי ליבות עיבוד ב-GPU. הפתרון מאפשר לארגונים להזרים נתונים בהיקף גדול, לאחסנם ולנתחם באמצעות תשתיות ומשאבים קטנים משמעותית.

"אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם עליבאבא קלאוד. השילוב של בסיס הנתונים המוביל של SQream עם התשתית הגלובלית שלה יאפשר לחברות ברחבי העולם לעמוד באתגרים העצומים של ניתוח כמויות הולכות וגדלות של נתונים", אמר עמי גל, מנכ"ל SQream.

"בסיסי נתונים מבוססי GPU מספקים פתרון חדשני וחסכוני עבור ארגונים להקמת בסיסי נתונים בקנה מידה מאסיבי, לגישה אליהם ולניתוח שלהם", אמר צ'אוקן זאן, דירקטור עליבאבא DB לעסקים. "השותפות עם SQream תגביר את היכולות של האקוסיסטם הטכנולוגית הגלובלית שלנו, ובכך תעצים את הארגונים שצומחים ברחבי העולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות