אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מורפיסק מבאר שבע גייסה  12 מיליון דולר

מורפיסק מבאר שבע גייסה 12 מיליון דולר

חברת הסייבר הישראלית פיתחה פלטפורמה לאבטחת נקודות גישה באמצעות הטעיית תוקפים. בסבב הגיוס השתתפו הקרנות Orange Digital Ventures ו-JVP והשתתפו בו משקיעי מורפיסק הוותיקים

19.02.2018, 14:00 | מאיר אורבך

חברת הסייבר הישראלית מורפיסק (Morphisec), גייסה 12 מיליון דולר בסבב שני. הסבב בוצע בהובלת קרן JVP והמשקיע החדש – Orange Digital Ventures - זרוע ההשקעות של חברת אורנג' טלקום. השתתפו בו גם משקיעי החברה הקיימים GE ודויטשה טלקום, והקרנות פורטג' פרטנרס, אבולושן אקוויטי, KDP, לה מייסון ופלטפורמת OurCrowd. 

קראו עוד בכלכליסט

החברה פיתחה פלטפורמת אבטחה שמאפשרת להגן על נקודות קצה בארגונים באמצעות הטעיית תוקפים, פלטפורמה שנשענת על פטנטים שמקורם באונ' בן גוריון. הסבב יאפשר לה להאיץ את פעילותה העסקית תוך התמקדות בצפ' אמריקה, אירופה ואסיה. בעקבותיו תגייס מורפיסק עובדים נוספים, בעיקר בתחומי ההנדסה, המכירות והתמיכה.

עובדי מורפיסק עובדי מורפיסק עובדי מורפיסק

מורפיסק החלה לפעול ביולי 2014, בחממת הסייבר של JVP בבאר שבע ושם שוכן כיום המטה שלה. לצידו, מפעילה החברה משרדים גם בבוסטון והיא מעסיקה 45 עובדים. סבב הגיוס הראשון שלה הושלם ב-2015 ועד כה גייסה 20 מיליון דולר. מורפיסק החלה את המכירות באמצע 2016 וכיום יש לה לקוחות בארץ, בארה"ב, באירופה ובהונג קונג. היא הפגינה צמיחה מתמשכת ומשמעותית: מאז 2017 צמחו מכירותיה ב-1,000%. 

"מורפיסק בונה בהצלחה קהל לקוחות ההולך ומתרחב במהירות ,הודות לגישה המניעתית הייחודית בה היא נוקטת. אנו שמחים מאוד לתמוך בצוות של מורפיסק ולסייע בהאצת פעילותה הגלובלית והרחבתה של החברה, הצפויה לשנות מן היסוד את תחום אבטחת הסייבר", אמר יאן קנדלמן, שמוביל את ההשקעות באורנג' דיגיטל ונצ'רס.

"בחרנו להשקיע בטכנולוגיית אבטחת מידע, שצפויה לשבש באופן דרמטי את יכולת פעולתם של התוקפים ולאפשר לארגונים למגר בהצלחה איומים מתקדמים", הוסיף יואב צרויה, שותף כללי בקרן JVP ויו"ר דירקטוריון מורפיסק. "בשעה שהיקף איומי הסייבר וחומרת ההתקפות הולכים וגדלים, טכנולוגיות אחרות המיושמות כיום לא רק שלא מספקות מענה יעיל וכולל לאתגרי האבטחה, ובמיוחד להתמודדות עם בעיות המשכיות עסקית הנובעות ממתקפות יום אפס, הן אף מעלות משמעותית את העלויות".

"הקמנו את מורפיסק כדי להפוך לחלק חיוני בפעילות האבטחה של כל חברה, וכדי להדוף התקפות שטכנולוגיות אחרות לא הצליחו לפתור", אמר רונן יהושע, מנכ"ל ונשיא מורפיסק. "הצמיחה שלנו הייתה אקספוננציאלית וסבב הגיוס הנוכחי יסייע למורפיסק להמשיך במסלולה. אנו ממשיכים להרחיב את קהל הלקוחות, את מערך השותפים ואת מספר העובדים שלנו כדי לקדם טכנולוגיה מהפכנית באמצעות מוצר אחד פשוט ורב-עוצמה המגן מפני איומים מתקדמים באופן שאין שני לו".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות