אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הג'וב החדש של סיגי אולפסון מטבע - מנכ"ל חברת תרופות ירדנית

הג'וב החדש של סיגי אולפסון מטבע - מנכ"ל חברת תרופות ירדנית

אולפסון, ששימש כמנהל המחלקה הגנרית הגלובלית של טבע עד 2016, הוביל את רכישת אקטביס והתפטר במפתיע, מצטרף לחברת היקמה כחלק מנסיונותיה לשפר את מצב עסקי התרופות הגנריות שלה

20.02.2018, 13:34 | שירות כלכליסט

חברת התרופות הירדנית היקמה (Hikma Pharmaceuticals) הודיעה שמינתה את סיגורדור (סיגי) אולפסון - בכיר לשעבר בטבע, למנכ"ל החברה. יושב הראש והמנכ"ל הנוכחי סעיד דרווזה יעבור לתפקיד היו"ר בפועל.

קראו עוד בכלכליסט

מינויו של אולפסון מגיע על רקע נסיונותיה של החברה לשפר את מצב עסקי התרופות הגנריות שלה, לאחר שחתכה פעמיים בשנה שעברה את תחזית ההכנסות השנתית שלה בתחום הגנרי, ולאחר שפתחה ודנה מחדש בחוזים עם ספקים כדי לנסות להפחית עלויות ולהגדיל את רווחיות החטיבה הגנרית שלה.

סיגורדור (סיגי) אולפסון סיגורדור (סיגי) אולפסון סיגורדור (סיגי) אולפסון

אולפסון האיסלנדי שימש כמנהל המחלקה הגנרית הגלובלית של טבע בין 2014 ל-2016, והיה מי שהוביל את רכישת החטיבה הגנרית של אלרגן (אקטביס) יחד עם מנכ"ל טבע ארז ויגודמן. זאת בשל הניסיון וההיכרות הרבה שלו עם אלרגן, שבה כיהן בשורה של תפקידים במשך תקופה של יותר מעשור. אולפסון, שאמור היה למזג בשטח את טבע עם אקטביס, התפטר במפתיע אחרי שנתיים וחצי בלבד בטבע.

"הוא מביא שפע של ניסיון ומנהיגות, ואנחנו בטוחים שהידע המעמיק שלו בתחום, לצד יכולתו המוכחת להניע צמיחה, תעזור לנו לממש את שאיפותינו העסקיות," כך אמר דרווזה בתגובה למינוי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
עוקץ נמשך
עולם הפוך טבעי היה ל שאנשי טבע ינהלו את מהלך האיחוד עם אקטביס , וינהלו את המופ של אקטביס. בפועל אנשי המופ של אקטביס ניהלו את אנשי המופ של טבע , המצב שהצטייר הלכה למעשה הינו , שאקטביס רכשה את טבע ולא נרכשה על ידי טבע. מדובר המפעל באייכות מופ וייצור מאוד נמוכה מפעל כזה מחוץ לגבולות ארהב היה נסגר או כל פעילות השווק שלו בארהב הייתה מושהיית על ידי ה FDA אקטביס היה הבעלים האחרונים לפני טבע אך בפועל היחידה הגנרית במהלך כמה שנים עברה מספר בעלויות שונות . כל מי שרכש הבין בפועל שזה חתול בשק וניסה להיפטר מהסחורה מהר ככל האפשר
היודע  |  20.02.18
לכל התגובות