אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל סיסקו העולמית יגיע לישראל בשבוע הבא צילום: בלומברג

מנכ"ל סיסקו העולמית יגיע לישראל בשבוע הבא

צ'אק רובינס יגיע ביום ב' הקרוב לביקור בן שלושה ימים, במסגרתו יפגוש את נשיא המדינה ריבלין, יבקר במרכזי הפיתוח בירושלים ובנתניה ויוצגו בפניו מיזמים מיוחדים שפותחו בארץ

28.02.2018, 18:28 | הגר רבט
צ'אק רובינס, מנכ"ל סיסקו העולמית יגיע לביקור בן 36 שעות בישראל ב-5 למרץ, כך נמסר היום (ד') מהחברה. הביקור נועד להשקת רשת ההאבים של סיסקו במעמד נשיא המדינה, מר ראובן ריבלין, בירושלים.

קראו עוד בכלכליסט

מהחברה נמסר גם כי בנוסף לאירוע בירושלים, צפוי רובינס להיפגש גם עם בכירים במשק הישראלי, יזמים וחברות סטארט-אפ, שותפי ולקוחות החברה בישראל ולקחת חלק באירועי יום האישה שיערכו במשרדי סיסקו בנתניה, בו יוצגו בפניו מיזמים מיוחדים של עובדות סיסקו בין היתר לקידום תעסוקת נשים במגזר החרדי.

מנכ"ל סיסקו, צ מנכ"ל סיסקו, צ'אק רובינס | צילום: אי פי איי מנכ"ל סיסקו, צ

ביקורו הראשון של רובינס בישראל התקיים בסוף ינואר 2017, לציון 20 שנות פעילות החברה בארץ. לסיסקו שני מרכזי פיתוח, בנתניה ובירושלים, והיא רכשה 13 חברות ישראליות, בשווי כולל של 7 מיליארד דולר. ביניהן הרכישה של NDS ב-2012 בעסקה בשווי 5 מיליארד דולר.

NDS פיתחה כרטיסים לאבטחת תוכן דיגיטלי, אולם בינואר השנה נחשף כי סיסקו מחפשת קונה ל-NDS ושכמה קרנות השקעה פרטיות נמצאות במו"מ מול החברה לרכישת הפעילות בירושלים תמורת סכום של כמיליארד דולר. כבר בשנה הראשונה לרכישה נאלצה NDS להתמודד עם שינויים רבים בתוך החברה העולמית וחוסר יכולת ליצור סינרגיה בין הנרכשת לבין סיסקו, זאת בעיקר מכיוון שההנהלה הבינלאומית לא התחברה לזו המקומית, לצד היחלשות תחום הטלוויזיה בכבלים. כשנה לאחר מכן הגיעה המכה הראשונה כשמרבית מנהליה הבכירים פרשו, ביניהם המנכ"ל הוותיק אייב פלד, מנהל הפעילות בישראל רפי קסטן, ויוראי פלדמן שנחשב לטכנולוג הבכיר של החברה ועבד בה כ-20 שנה.

אורן שגיא, מנכ"ל סיסקו ישראל, מסר: "אנו שמחים וגאים לארח בישראל את מנכ"ל סיסקו, צ'אק רובינס. לפני כשנה וחצי, חתמנו על מזכר הבנות מול ממשלת ישראל לקידום הדיגיטציה בישראל ואנו ממשיכים לקדם פרויקטים רבים המקרבים את הפריפריה, החברתית והגיאוגרפית, למרכז והמשפעים על הכלכלה. הארוע המתוכנן ביחד עם נשיא המדינה מר ריבלין, הינו חלק מן המחוייבות של סיסקו בישראל לקידום המסע הדיגיטלי של מדינת ולצמצום הפערים באמצעים טכנולוגיים. אנו ממשיכים להוביל את המהפכה הדיגיטלית ורואים בעצמנו השותפים הרלוונטיים למסע הדיגיטלי שכל ארגון עובר כעת - מדינה, עיר, חברה וסטארט-אפ".

 

 

 

רובינס מכהן בתפקיד המנכ"ל העולמי של החברה מאז יולי 2015. לאחרונה, לאחר עזיבת ג'ון צ'יימברס את החברה, מונה רובינס גם ליו"ר סיסקו. בתפקידיו הקודמים כיהן רובינס כסגן נשיא בכיר, והוביל את צוות המכירות העולמי להישגים חדשים. לרובינס יותר מ-20 שנות ניסיון ניהולי ובמהלך 18 שנותיו בסיסקו כיהן בין היתר גם כסגן נשיא אזור אמריקה וסגן נשיא בכיר של ארה"ב וקנדה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות