אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נעמי לנדאו תקבל 600 אלף שקל בשנה מרשות הכבאות צילום: תומי הרפז

נעמי לנדאו תקבל 600 אלף שקל בשנה מרשות הכבאות

רשות הכבאות וההצלה מעסיקה בחודשים האחרונים את משרד עורכי הדין נעמי לנדאו כיועצת חיצונית בדיני עבודה, למרות שבתוך הארגון מועסקים 11 יועצים משפטיים

07.03.2018, 08:19 | ענת רואה

רשות הכבאות וההצלה מעסיקה בחודשים האחרונים את משרד עורכי הדין נעמי לנדאו כיועצת חיצונית בדיני עבודה בעלות שנתית של 600 אלף שקל, למרות שבתוך הארגון מועסקים לא פחות מ־11 יועצים משפטיים. ל"כלכליסט" נודע כי מאז מאי 2017 מעסיקה הרשות את משרד נעמי לנדאו, וזאת זמן קצר לאחר שנכנס לתפקידו במרץ 2017 ראש הרשות הנציב דדי שמחי. בסוף אוקטובר 2017 קיימה ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת דיון בנושא תקציב הרשות הארצית לכבאות והצלה ונושא ריבוי היועצים המשפטיים עלה בו.

קראו עוד בכלכליסט

"האם הלשכה המשפטית לא נותנת לכם את כל המעטפת כך שאתם צריכים לשכור שירותים חיצוניים?", שאל היו"ר ח"כ דוד אמסלם. שמחי השיב כי יש לו 8 יועצים משפטיים, אחד בכל מחוז, ועוד 3 בנציבות, אולם "הם לא עומדים בנטל, בשל המורכבות".

כבאיות אש בתרגיל (ארכיון), צילום: אוראל כהן כבאיות אש בתרגיל (ארכיון) | צילום: אוראל כהן כבאיות אש בתרגיל (ארכיון), צילום: אוראל כהן

בתגובה מסרה הרשות הארצית לכבאות והצלה כי שכרה את שירותיו של משרד עורכי דין "כדת וכדין באישור משרד המשפטים, לאחר מכרז מסודר, כמתמחה בדיני עבודה ולקראת פתיחת המו״מ על הסכם קיבוצי חדש ובשל מורכבות יחסי העבודה עם ועד העובדים מזה עשרות שנים, ובניסיון לפתור מחלוקות שפוגעות בכשירות המבצעית של מערך חשוב זה. בהנחית החשכ״ל המשרד נשכר על בסיס שעות עבודה ולא בריטיינר".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות