אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ניהול פעילות Microsoft for Startups עובר מישראל לארה"ב צילום: microsoftproductreviews.com

ניהול פעילות Microsoft for Startups עובר מישראל לארה"ב

הפעילות, אותה הקים צחי ווייספלד, כוללת קשרים עם קהילות יזמים בעולם, אקסלרטורים, שיתופי פעולה והשקעות. המהלך לא צפוי להשפיע על פעילות האקסלרטור המוצלח של מיקרוסופט בארץ, או על מחויבותה של ענקית התוכנה להייטק הישראלי

07.03.2018, 12:28 | מאיר אורבך

מיקרוסופט סגרה את פעילות ניהול תוכנית Microsoft for Startups מישראל, כך נודע ל"כלכליסט". אמש (ג') עזבו מספר עובדים שעסקו בתחום, שעובר כולו לידי ההנהלה בארה"ב.

קראו עוד בכלכליסט

הסגירה החלה עם הודעת העזיבה של צחי ווייספלד, שהקים את התוכנית והביא את ניהולה לישראל. להעברת פעילות הניהול לא צפויה להיות השפעה על פעילות האקסלרטור המצליח של החברה בארץ. האקסלרטור, שנחשב לראשון מסוגו, העמיד עד כה יותר מ־10 מחזורים ונחשב למאיץ החברות המצליח בישראל.

מטה מיקרוסופט, צילום: microsoftproductreviews.com מטה מיקרוסופט | צילום: microsoftproductreviews.com מטה מיקרוסופט, צילום: microsoftproductreviews.com

תוכנית Microsoft for Startups כוללת פעילויות רבות: כלל האינטראקציה של מיקרוסופט עם קהילת חברות הסטארט-אפ בעולם במגוון תוכניות כגון תוכנית האקסלרטור של מיקרוסופט לחברות מתקדמות; תוכנית BizSpark שמסייעת לסטארט־אפים בגישה לשירותי Azure; שיתוף פעולה עם יותר מ-200 אקסלרטורים ב-47 מדינות דרך תוכנית +BizSpark; תוכניות פוסט-אקסלרציה; ותוכנית שיתוף פעולה עם קרנות הון סיכון בשיתוף עם זרוע ההשקעות Microsoft Ventures.

מהחברה נמסר בתגובה: "מחויבותה של מיקרוסופט העולמית לתעשיית ההייטק הישראלית בכלל ולעולמות הסטארט-אפ בפרט היא עמוקה ומתמשכת ונמצאת כעת במגמת הרחבה. מיקרוסופט רכשה בישראל שבע חברות סטארט-אפ בשלוש השנים האחרונות ומיקרוסופט וונצ'רס השקיעה בשש חברות סטארט-אפ ישראליות בשנה האחרונה. לפני כשבועיים השיקה החברה מחדש את תכנית Microsoft for Startups בהשקעה של 500 מיליון דולר בשנתיים הקרובות, תכנית שתספק גישה לטכנולוגיה, הזדמנויות עסקיות, Go to Market והטבות שיסייעו לסטארט-אפים להרחיב את בסיס הלקוחות וההכנסות שלהם".

התוכנית עדיין זמינה בסטארט-אפים בישראל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות