אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Qwilt חתמה על עסקה של 10 מיליון דולר בפיליפינים

חברת Qwilt חתמה על עסקה של 10 מיליון דולר בפיליפינים

טכנולוגיית האצת וייעול הסטרימינג של החברה הישראלית תוטמע בתשתיות PLDT, ספקית האינטרנט והתקשורת הגדולה ביותר באיים. משך השימוש הממוצע ברשתות חברתיות בפיליפינים הוא הגבוה ביותר בעולם

08.03.2018, 10:10 | מאיר אורבך

חברת קווילט (Qwilt) הישראלית חתמה על עסקה עם PLDT, ספקית האינטרנט והתקשורת הגדולה ביותר בפיליפינים; במסגרתה, תספק קווילט טכנולוגיה להאצת סטרימינג של וידאו ל-62 מיליון מנויי PLDT. שווי העסקה מוערך ב-10 מיליון דולר. 

קראו עוד בכלכליסט

תושבי הפיליפינים משתמשים ברשתות חברתיות יותר מתושבי כל מדינה אחרת בעולם; בעוד אמריקאי ממוצע מבלה כשעתיים ברשתות חברתיות בכל יום, הנתון הממוצע בפיליפינים הוא 4 שעות ו-17 דקות. בפיליפינים נרשמה גם צמיחה מהירה במספר הגולשים - 27% ב-2017 לבדה ביחס ל-2016. לפיכך, זקוק השוק הפיליפיני לתשתיות מהירות ויעילות, שיוכלו לצמצם הוצאות תפעול.

אלון מאור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: ענר גרין אלון מאור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה | צילום: ענר גרין אלון מאור, מנכ"ל החברה ואחד ממייסדיה, צילום: ענר גרין

פלטפורמת האצת הגלישה של קווילט מתאימה לשוק זה גם בשל ביצועיה וגם משום שביכולתה לבצע ניתוח מעמיק ומתמשך של צריכת התוכן תוך כדי הזרמה. כך יכולים בעלי התוכן לזהות את הסרטונים הפופולריים ביותר באיזורים שונים ולהפיק תובנות שונות על הקהל שלהם. הטכנולוגיה של קווילט מבצעת אחסון אוטומטי של קטעי וידאו פופולריים במרכזיות אזוריות בהן יש ביקוש גבוה עבורם, כדי להבטיח המשך צפייה גם תחת עומס וחיסכון ברוחב פס.  

"צריכת הווידאו בפיליפינים נמצאת בשיא של כל הזמנים וממשיכה לצמוח במהירות", אמר אלון מאור, מנכ"ל קווילט. "לספקיות התקשורת נוצר צורך דחוף בארכיטקטורת רשת חדשה שתסייע לנהל את הצמיחה הדרמטית הזו. אנו שמחים לפרוס את הפתרון שלנו עבור PLDT בפיליפינים". 

Qwilt הוקמה ב-2010 על ידי עובדים לשעבר של סיסקו וג'וניפר, גייסה 65 מיליון דולר ומפעילה משרדים בישראל וארה"ב. הפלטפורמה של קווילט מנוהלת בענן ולכן יכולה לפעול בכל נקודה בעולם על ידי הטמעה בתשתיות קיימות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות