אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חקירת השוחד בשיכון ובינוי מתרחבת: המשטרה הקפיאה נכסים של עופר קוטלר ב־30 מיליון שקל צילום: עמית שעל

בלעדי לכלכליסט

חקירת השוחד בשיכון ובינוי מתרחבת: המשטרה הקפיאה נכסים של עופר קוטלר ב־30 מיליון שקל

המשטרה הטילה עיקולים גם על נכסי חשודים נוספים, בנוסף ל־250 מיליון השקלים ששיכון ובינוי העבירה לקרן החילוט; קוטלר חשוד במתן שוחד לעובד ציבור זר, רישום כוזב במסמכי תאגיד וקשירת קשר לפשע

15.03.2018, 06:49 | תומר גנון וזוהר שחר לוי

המשטרה הקפיאה נכסים בשווי של כ־30 מיליון שקל למנכ"ל שיכון ובינוי לשעבר עופר קוטלר, שנעצר ונחקר בחשד לעבירות של מתן שוחד לעובד ציבור זר, רישום כוזב במסמכי תאגיד וקשירת קשר לפשע.

קראו עוד בכלכליסט

בין הנכסים המוקפאים יש חשבונות בנק ובהם יותר מ־10 מיליון שקל, ונדל"ן שבבעלותו. קוטלר, המיוצג בידי גיורא אדרת, צבי אגמון, טל שפירא ואריאל כפרי, צפוי לבקש בימים הקרובים לשחרר לפחות חלק מהנכסים שנתפסו.

מנכ"ל שיכון ובינוי בעבר עופר קוטלר, צילום: צביקה טישלר מנכ"ל שיכון ובינוי בעבר עופר קוטלר | צילום: צביקה טישלר מנכ"ל שיכון ובינוי בעבר עופר קוטלר, צילום: צביקה טישלר

במסגרת החקירה הטילה המשטרה עיקולים גם על נכסי חשודים נוספים, בנוסף ל־250 מיליון השקלים ששיכון ובינוי העבירה לקרן החילוט של משרד המשפטים. בין היתר עוקלו נכסיו של יהודה אלימלך, מי שהיה מנכ"ל SBI, ובהם כספים בבנק מזרחי טפחות, בקופות גמל ופנסיה בפסגות ובבתי השקעות אחרים, רכב וכן דירה ברחוב יצחק אלחנן בתל אביב.

על פי הסדר בין המשטרה ועורכת הדין של אלימלך, איריס ניב־סבאג, הוא הפקיד 450 אלף שקל בחשבון קרן החילוט תמורת ביטול ההקפאה של חשבונות הבנק והרכב שלו. שאר הצווים נותרו על כנם למשך 180 יום.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

6 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה