אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הקואליציה: פריטי האופנה הנכונים לאביב הקרוב

הקואליציה: פריטי האופנה הנכונים לאביב הקרוב

משקפיים שעוצבו בכלא, טרנד תיקי פלסטיק שקופים ואתר חדש לנעלי יוקרה

26.03.2018, 08:29 | מורן לונדון

האסיר המשוקם

סרג' קירשהופר (Kirchhofer) הוא פסבדונים של המעצב השנוי במחלוקת אודו פרוקש, שהעביר את זמנו בכלא במהלך שנות השישים, תוך איור משקפיים סוריאליסטיים. יצרנית המשקפיים האנגלית Brando החליטה להקים את האיורים לתחייה עם סדרת משקפיים ייחודית, שונה וגדולה מהחיים, בטעם וינטג' משובח. להשיג במשקפיים, שנקין.

סרג סרג' קירשהופר. 4,300 שקל סרג

ניקיון אביבי

הבשמים של ג'ו מלון ניחנו באופי מיוחד: גם אם נפלתם על אחד שלא ממש ערב לאפכם, הוא לעולם אינו מעיק או נשאר בעוצמה מבחילה לאחר התזת הניסיון. הבושם החדש Jasmine Sambac & Marigold הוא כזה: מתוק, עם ניחוח חרצית קל וברור שלא יערב לכל אף, אבל הוא אינו מכביד בנוכחותו ואופף את המשתמש בריח סבון נעים.

החדש של ג החדש של ג'ו מלון. 470 שקל ל־50 מ"ל החדש של ג

הולכים בגדול

סוזן וכריסטוף בוטשן מכרו לפני שלוש שנים את אתר מכירות האופנה שלהם MyTheresa לניימן מרכוס תמורת 150 מיליון יורו. מאז הם ישבו בצד, כי הסכם המכר דרש זאת זאת מהם, אבל כעת הבשיל המועד להרפתקה החדשה שלהם: אתר המתמחה בנעלי יוקרה בשם Martha Louisa. לצד מותגים מוכרים כמו פראדה וגוצ'י הכיף האמיתי באתר מסתתר בלשונית הכישרונות החדשים, שם אפשר למצוא שמות מעצבים עצמאיים מעניינים כמו Attico ו־Petra Petrov.

אטיקו. 612 דולר אטיקו. 612 דולר אטיקו. 612 דולר

מדד השקיפות

האתר ריפיינרי 29 שם לב לטרנד מתהווה: חובבות אופנה ובעלי השפעה אחרים, נצפים כשהם אוחזים בתיקי פלסטיק שקופים מעוטרים בלוגו של בתי האופנה הנכון להרגע. לעתים התיקים מעוצבים כתיק רציני לכל דבר, אך פעמים רבות, מדובר בשק פלסטיק של ממש, כזה שמחזיקים בו בגד ים רטוב. נקווה שהמגמה הזו תיעלם לפני בוא הקיץ.

תיק שקוף. כמו שק לבגד ים תיק שקוף. כמו שק לבגד ים תיק שקוף. כמו שק לבגד ים

תגיות