אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פסגות יתמוך בגרנות: יתנגד למינוי מועמדי בי-קום לדירקטוריון בזק צילום: עופר חן

פרסום ראשון

פסגות יתמוך בגרנות: יתנגד למינוי מועמדי בי-קום לדירקטוריון בזק

בית ההשקעות יצביע נגד מועמדי בי-קום, כולל שלמה רודב - לטענת פסגות, אין סיבה לאפשר לאלוביץ' להשפיע על המינוי כיוון שאין לו השפעה על החברה; פסגות יתמוך במינוי אמנון דיק, נעמי זנדהאוז ועידית לוסקי לדח"צים

22.04.2018, 12:40 | גולן חזני

בית ההשקעות פסגות גיבש היום (א') את עמדתו לגבי אסיפת בעלי המניות של בזק שתתקיים השבוע.

קראו עוד בכלכליסט

פסגות יצביע נגד כל ששת המועמדים של בי-קום, כולל אילן בירן ושלמה רודב - המועמד ליו"ר החברה. לדעת בית ההשקעות, אין סיבה לאפשר לשאול אלוביץ' להשפיע בצורה כלשהי על מינוי הדירקטורים, כיוון שאין לו שום יכולת השפעה על החברה. בפסגות טוענים כי אם אותם המועמדים יוצגו על ידי בעל שליטה חדש - בית ההשקעות עשוי לתמוך במינויים.

מימין: שאול אלוביץ מימין: שאול אלוביץ' ושלמה רודב | צילום: רונן טופלברג מימין: שאול אלוביץ

לפי פסגות, דירקטוריון של 15 חברים הוא מסורבל ולא מעשי, ומספיקים שמונה חברים. באין ברירה, תתמוך פסגות באפשרות של 13 חברי דירקטוריון.

הצד המשמעותי ביותר בעמדה של בית ההשקעות הוא התמיכה שלו בדוד גרנות. לטענת פסגות, גרנות היה זה שהחזיק את החברה על הרגליים בחודשים הקשים שעברה.

מבחינת המועמדים לתפקיד הדח"צ, פסגות יתמוך במנכ"ל בזק לשעבר אמנון דיק ובנעמי זנדהאוז, שמועמדים מטעם אנטרופי. כן יתמוך פסגות בעידית לוסקי שמועמדת מטעם הדירקטוריון. מדובר במועמדים בעלי הנסיון הרב ביותר בתחום הפיננסי והטלקום.

גם בית ההשקעות מיטב דש תומך בהישארותו של גרנות בדירקטוריון, כך שגובר הסיכוי שיישאר - למרות שוויתר על מועמדותו לקדנציה נוספת כיו"ר. פסגות יתמוך באי האמון נגד טלי סימון ומודי קרת למרות הקושי בהדחתם, תהליך שלא נעשה מעולם בחברה ציבורית.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות