אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
איגוד השבבים האמריקאי בחר באיל וולדמן כמוביל תעשייה עולמי צילום: אוראל כהן

איגוד השבבים האמריקאי בחר באיל וולדמן כמוביל תעשייה עולמי

מנכ"ל ונשיא מלאנוקס זכה בתואר, אותו קיבלו בעבר מייסדי ברודקום, קוואלקום ובכירי אפל ואינטל; "אני בטוח שנמשיך להוביל את תעשיית פתרונות הקישוריות מקצה לקצה בעולם, להישגים משמעותיים", אמר וולדמן

23.04.2018, 16:22 | גולן חזני

מנכ"ל ונשיא מלאנוקס, איל וולדמן, נבחר כ"מוביל תעשיה עולמי" ע"י איגוד תעשיית השבבים האמריקאית. וולדמן יקבל את התואר והפרס בכנס התעשיה ChipEx2018, כשאת הפרס יגישו מנכ"ל האיגוד ג'ון נויפר, שר הכלכלה אלי כהן ושני יושבי הראש של הכנס - שלמה גרדמן מנכ"ל חברת איי אס ג'י וופרופ' רן גינוסר, ראש מרכז המחקר ל-VLSI בטכניון.

קראו עוד בכלכליסט

הפרס ניתן לוולדמן על הקמת החברה הישראלית, שהפכה למפתחת המוצר האיכותי בתחום שבו היא עוסקת - הגברת מהירות הקישוריות מקצה לקצה. הוא מתקבל בתקופה בה מאותגר וולדמן ע"י הקרן האקטיביסטית סטארבורד, שרכשה 10% ממניות מלאנוקס ודורשת לבצע שינויים בניהול החברה ובאסטרטגיה שלה, ולהוריד בהוצאות הפיתוח ואחרות.

איל וולדמן, צילום: Omer Moshe T@L איל וולדמן | צילום: Omer Moshe T@L איל וולדמן, צילום: Omer Moshe T@L

בעבר זכו בתואר מקימי החברות ברודקום וקוואלקום, בכירים חברות מובילות בתעשיית השבבים כגון אפל, ואינטל ופרופסורים מהאוניברסיטאות המובילות בעולם.

בתגובה, אמר וולדמן: "הישג זה עבורי ועבור מלאנוקס מסמל את העבודה הקשה רבת השנים שאנו משקיעים על מנת לייצר טכנולוגיה טובה יותר שתדחוף את גבולות הפתרונות הקיימים ותגיע להישגים ושיאים חדשים. אני בטוח שנמשיך להוביל את תעשיית פתרונות הקישוריות מקצה לקצה בעולם, להישגים משמעותיים". בשבוע שעבר אמר בראיון נרחב ל"כלכליסט" כי ההשקעה בפיתוח היא חיונית להמשך הובלת השוק מבחינת מלאנוקס.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות