אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מישמיש יורדת מהוניגמן: משכה את הצעתה לרכוש 60 סניפים של הרשת צילום: אריאל בשור

מישמיש יורדת מהוניגמן: משכה את הצעתה לרכוש 60 סניפים של הרשת

זיקו גגוע בעלי מותג מישמש הודיע לנאמנים שהוא מושך את הצעתו לרכישת 60 סניפים, לאחר שלטענתו הפרטים שנמסרו לו על מלאי הרשת לא היו מהימנים. בעקבות זאת הנאמנים מיהרו לבית המשפט בבקשה לאשר את ההצעה השניה שהוגשה להם, של זכיינים לרכוש את TNT

02.05.2018, 16:30 | אורנה יפת וענת רואה

זיקו גגוע, בעלי חברת זיקו סקיי, שרכש את מותג מישמש והגיש הצעה לרכוש 60 סניפים של רשת הוניגמן, לא צפוי לרכוש את חנויות הוניגמן הנותרות לאחר שלדבריו קיבל נתונים לא מהימנים מנאמני הרשת לגבי המלאי הקיים.

קראו עוד בכלכליסט

ל"כלכליסט" נודע כי מוקדם יותר היום הודיע גגוע לנאמני הוניגמן, קרן רייכבך סגל, בועז גזית ופיני יניב כי הוא מושך את הצעתו.

כתוצאה מכך במהלך שהתרחש ממש בדקות האחרונות, הגישו הנאמנים בקשה לאשר את מכר חלק מהסניפים הנותרים ואלו השייכים למותג TNT, למתמודדת השנייה על הרשת, קבוצת זכיינים של הוניגמן שהתארגנו במטרה לנסות ולהציל את מה שנשאר מרשת האופנה.

חנות הוניגמן, צילום: אריאל בשור חנות הוניגמן | צילום: אריאל בשור חנות הוניגמן, צילום: אריאל בשור

על פי בקשת הנאמנים קבוצת הזכיינים ירכשו את מלאי בגדי הרשת תמורת 1.1 מיליון שקל וכן ירכשו את זכויות השכירות ב-900 אלף שקל. סך ההצעה לפיכך 2 מיליון שקל.

העסקה מול גגוע התפוצצה לדברי גגוע לאחר שבדק פיזית את המלאי הקיים במחסן ברחוב אבולעפיה. לדבריו הוא גילה כי: "יש פער של 80% בין כמות המלאי שהנאמנים הבטיחו לי לבין המלאי הקיים בפועל במחסני החברה". גגוע נפגש הבוקר עם נאמני הרשת והציע להם לרכוש 15 סניפים בלבד, במקום ההצעה המקורית שעמדה על 60 סניפים, בשל העובדה שאין מלאי כדי להפעיל את החנויות, אך הנאמנים סירבו לקבל את ההצעה החדשה והוא החליט, לדבריו, לרדת מהעסקה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות