אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אפל תשווק רישום למנויי סטרימינג באפליקציית ה-TV

אפל תשווק רישום למנויי סטרימינג באפליקציית ה-TV

במטרה לרכז את הצפייה בפלטפורמה שלה ולהקל על הרישום לספקיות התוכן, תציע אפל רישום ביישום המובנה במכשיריה השונים. כך, תמנע את הצורך בלצאת מהאפליקציה או להוריד יישומים נלווים

10.05.2018, 13:09 | עומר כביר

אפל תתחיל למכור מנויים לשירותי סטרימינג שונים ישירות מיישום הטלוויזיה שלה. לפי דיווח של בלומברג, במקום להפנות את המשתמשים לרכישת המנויים באפליקציות שהורידו מהאפסטור, אפליקציית הצפייה תהפוך לזירה המרכזית לכל צורכי הווידאו.

קראו עוד בכלכליסט

אפליקציית ה-TV של אפל היא יישום מובנה לאייפון, אייפד ומכשיר האפל TV. באמצעות הסטרימר שלה, מציעה אפל לצרכנים עולם תוכן שמרכז במקום אחד תכני וידאו משירותים וערוצים שונים דוגמת ABC, HBO או ליגת ה-NBA, ולעבור ולחפש בהם בקלות.

אפל TV, צילום: עומר כביר אפל TV | צילום: עומר כביר אפל TV, צילום: עומר כביר

עם זאת, אם יש צורך לרכוש מנוי לשירות מסוים כדוגמת נטפליקס נדרש המשתמש להשלים את התהליך באפליקציה הפרטנית. השינוי יאפשר להשלים את הרכישה ישירות מהיישום המובנה של אפל, מהלך שאמור להקל על ההליך בייחוד עבור משתמשים מרובי ספקי תוכן. לדברי מקורות, אפל צפויה להשיק את התכונה בשנה הקרובה.

השינוי ימצב את אפליקציית ה-TV של אפל בדומה לתוכנית Channels של אמזון. המוצר של המתחרה מאפשר ללקוחות שירות הסטרימינג של החברה הפריים להוסיף שירותי פרימיום בתשלום, דוגמת HBO ושואוטיים, להצע התכנים של השירות, כאשר התשלום והגישה לתכנים מתבצעים כולם דרך אמזון. שירותים אלו של אפל ואמזון זמינים בעיקר בארה"ב.

אפל סירבה להגיב לדיווח.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות