אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חדש בג'ימייל לדפדפן: קריאה וחיפוש מיילים ללא חיבור לרשת

חדש בג'ימייל לדפדפן: קריאה וחיפוש מיילים ללא חיבור לרשת

תכונה בגרסת הווב של שירות המייל הפופולרי מאפשרת לגולשים לקרוא, לחפש, לצפות בקבצים ולנסח תגובות למיילים גם כשהם אופליין. כך תפעילו אותה בקלות

14.05.2018, 19:56 | יואב סטולר
גוגל מציעה תכונה חדשה בגרסת הדפדפן של ג'ימייל, שתאפשר באופן מובנה לקרוא, לחפש, לצפות בקבצים ולנסח תגובות למיילים ללא חיבור לרשת. בגרסה החדשה של ג'ימייל, שהושקה בחודש שעבר, גוגל מציעה שימוש באופליין עבור הגולשים בדפדפן הכרום בגרסאותיו המעודכנות (החל מ-61).

קראו עוד בכלכליסט

בעזרת האפשרות החדשה שמגיעה כבר בתוך ממשק הג'ימייל יכולים השתמשים לבחור לשמור את התוכן של תכתובותיהם ב-7 , 30 או 90 הימים האחרונים. כך, גם ללא גישה לאינטרנט אלחוטי.

אותה זמינות למגוון הקבצים שנשלחו, ההתכתבויות ותחלופת המידע השמורה במייל חשיבות עמוקה במיוחד עבור המגזר העיסקי. זאת בעוד, ששירות המייל של גוגל מחזיק בקהל רחב מאוד של לקוחות בתצורה הארגונית-עסקית של ג'ימייל.

גרסת ג גרסת ג'ימייל החדשה | צילום מסך מ techcrunch גרסת ג

בעזרת תכונת האופליין מאפשרת למשתמשים להגיב ולנסח מיילים חדשים גם בהיעדר חיבור לרשת. אלו ישמרו בתיבת ההודעות היוצאות ויישלחו אל יעדם ברגע שהמכשיר יתחבר שוב לאינטרנט.

כדי להפעיל את השירות יש תחילה לנקות את נתוני הגלישה שנשמרו בדפדפן הכרום, שכאמור צריך להיות מעודכן. לאחר מכן יש להיכנס לג'ימייל וללחוץ על תפריט ההגדרות שמסומן בגלגל שיניים.

כעת, בחרו ב"הגדרות" ולפניכם ייפתח חלון שבצדו השמאלי יהיה לחצן בשם "לא מקוון", לחצו עליו. סמנו ב-V את "הפעלת אימייל ללא חיבור לרשת". גוגל תציג בפניכם אפשרות לשנות את הטווח שבו תרצו לשמור את ההתכתבות וכמה שטח אחסון יתפוס ההליך. כמו כן, תתבקשו לבחור את מתודת עדכון, שמירה ומחיקת המידע לפני שתאשרו את הפעלת התכונה. בחרו באחת מהאופציות הללו ושימרו את השינויים.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות