אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לדבר במקום להקליד: פייסבוק השיקה פוסטים קוליים צילום: the free thought project

לדבר במקום להקליד: פייסבוק השיקה פוסטים קוליים

הרשת החברתית תאפשר לגולשים להקליט מלל ולפרסם אותו כפוסט או סטורי, בצירוף תמונה או רקע צבעוני. בנוסף, השיקה יכולת שמירת תמונות ישירות באפליקציה במקום בזיכרון הטלפון, ושמירת סטוריז

17.05.2018, 09:40 | עומר כביר
פייסבוק משיקה שלוש תכונות חדשות, שלדברי החברה יסייעו למשתמשים "ליצור ולשמור זיכרונות טובים יותר": אפשרות לשמור סרטונים ותמונות ישירות לענן של פייסבוק, שיתוף הודעות אודיו עם חברים ושמירה של סטוריז אהובים. לפי דיווח של אתר The Verge, בשלב הראשון מושקות התכונות בהודו והן יגיעו לשאר העולם בקרוב.

קראו עוד בכלכליסט

פונקציית המצלמה באפליקציית פייסבוק (זמינה בסווייפ לימין מהמסך הראשי של האפליקציה) היא המוקד של שתיים מהתכונות. מעתה, ניתן יהיה לשמור תמונות או סרטונים שנוצרו באמצעותה ישירות לחשבון הפייסבוק של המשתמש, במקום למכשיר עצמו.

חדש בפייסבוק: שמירת תמונות ישירות בפיד, צילום|: צילום מסך חדש בפייסבוק: שמירת תמונות ישירות בפיד | צילום|: צילום מסך חדש בפייסבוק: שמירת תמונות ישירות בפיד, צילום|: צילום מסך

לדברי פייסבוק, התכונה מיועדת בעיקר לבעלי מכשירים עם נפח אחסון מוגבל שלא פעם נאלצים למחוק תמונה לפני שהם מצלמים תמונה חדשה. התמונות שיישמרו יהיו זמינות רק למשתמש, אלא אם יחליט לפרסם אותן.

בנוסף, מהמצלמה יוכלו משתמשים ליצור פוסט קולי ולפרסם אותו בפיד שלהם או בסטורי בצירוף תמונה או רקע צבעוני. התכונה מיועדת, בין השאר, למשתמשים שיכולות הדיבור שלהם טובות מיכולות הכתיבה שלהם, או שמסיבה כלשהי אין להם גישה למקלדת בשפתם. משתמשים יוכלו עוד לשמור סטורי שאהבו במיוחד, ולהמשיך לצפות בו גם לאחר שחלפו 24 שעות מפרסומו.

לדברי פייסבוק, תכונות אלו נועדו בראש ובראשונה לשפר את יכולות הסטוריז בפייסבוק. "אנחנו יודעים שביצועים ואמינות בעת צפייה ופרסום של סטוריז חשובים מאוד לאנשים בכל העולם, במיוחד אלה עם חיבור אטי יותר", אמר ל-TechCrunch מנהל הסטוריז בפייסבוק, קונור הייז. "אנחנו תמיד מחפשים דרכים לשפר את חוויית הצפייה בכל סוגי החיבורים".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות