אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מי המודלים לחיקוי של האיש העשיר בעולם? צילום: איי אף פי

מי המודלים לחיקוי של האיש העשיר בעולם?

מנכ"ל ענקית המסחר הדיגיטלי אמזון נשאל בכנס מיהם האנשים שהוא רואה בהם מודלים לחיקוי וניצל את ההזדמנות לשבח את מנכ"ל ג'יי.פי מורגן צ'ייס: "אם הייתי בעל מניות בבנק הייתי מופיע בכל יום שני עם דברי מאפה וקפה עבורו"

23.05.2018, 11:07 | שירות כלכליסט

ג'ף בזוס, מנכ"ל ענקית המסחר הדיגיטלי אמזון, נשאל מיהם המודלים לחיקוי עבורו. בזוס ניצל את ההזדמנות לשבח את יו"ר בנק ג'יי.פי מורגן צ'ייס ג'יימי דימון.

"לו הייתי בעל מניות גדול בג'יי.פי מורגן צ'ייס הייתי מופיע בכל יום שני בבוקר בבנק עם קפה ודברי מאפה לג'יימי. אני חושב שהוא מנהל יוצא מן הכלל של חברה מאוד מורכבת", אמר בזוס במהלך פאנל מנהיגות בסאות'רן מתודיסט יוניברסיטי בחודש שעבר.

קראו עוד בכלכליסט

השנה החולפת הייתה טובה לבעלי המניות של ג'יי.פי מורגן עם עלייה של יותר מ-31% בשווי המניות ב-12 החודשים האחרונים, ביצוע שגבר על העלייה של 13.5% של מדד S&P 500 בתקופה זו.

מנכ"ל ג מנכ"ל ג'יי.פי מורגן, ג'יימי דימון. בזוס: "אם הייתי בעל מניות בבנק הייתי מביא לו דברי מאפה בכל יום שני" | צילום: בלומברג מנכ"ל ג

בנוסף מנה בזוס את מוריו בבית הספר היסודי, הוריו וסבו כאנשים שהשפיעו עליו במהלך ילדותו ונעוריו.

בעולם העסקים, המודלים לחיקוי של בזוס כוללים את המשקיע המיליארדר ומנכ"ל ברקשייר הת'אווי, וורן באפט וכן את מנכ"ל דיסני בוב איגר.

ג ג'ף בזוס | צילום: גטי אימג'ס ג

"אני מעריץ את וורן באפט מאז שנות ה-20 שלי", אמר והוסיף: "בוב איגר הוא מנהל מעולה, בטח הייתי מביא גם לו דברי מאפה".

וורן באפט. עוד מודל לחיקוי של בזוס, צילום: רויטרס וורן באפט. עוד מודל לחיקוי של בזוס | צילום: רויטרס וורן באפט. עוד מודל לחיקוי של בזוס, צילום: רויטרס

קשריו של בזוס לדימון ולבאפט מתקיימים מעבר להערצה למנהיגות שלהם – בינואר שעבר הפתיעו אמזון, ברקשייר הת'אוויי וג'יי.פי מורגן את תעשיית הבריאות כשהודיעו על כוונתן ליצור חברה משותפת שתציע שירותי בריאות במחיר נגיש לעובדים בארה"ב. לדבריהם תהיה החברה, "חופשיה מתמריצי וממגבלות עשיית הרווחים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות