אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דירקטוריון בזק הודיע: בוחן את מכירת אתר וואלה! צילום: מיכאל יעקובסון cc-by-sa

דירקטוריון בזק הודיע: בוחן את מכירת אתר וואלה!

כמו כן, בוחנת בזק את מכירת חברת הבת בזק און-ליין המספקת שירותי טלמרקטינג לחברות. עפ"י דיווח שהעבירה החברה לבורסה, בחינת האפשרות למכור את האתר נעשית במסגרת עבודת מטה שמטרתה למקד את פעילות הליבה העתידית שלה; בזק אישרה פרישה מוקדמת של 75 עובדים בעלות של 80 מיליון שקל

24.05.2018, 08:38 | אביב גוטר

דירקטוריון בזק בוחן את מכירת אתר וואלה! - כך מדווחת הבוקר החברה לבורסה.

קראו עוד בכלכליסט

בניין וואלה! ברחוב אבן גבירול בתל אביב, צילום: מיכאל יעקובסון cc-by-sa בניין וואלה! ברחוב אבן גבירול בתל אביב | צילום: מיכאל יעקובסון cc-by-sa בניין וואלה! ברחוב אבן גבירול בתל אביב, צילום: מיכאל יעקובסון cc-by-sa

על פי הדיווח, מכירת האתר נשקלת במסגרת עבודה מטה ראשונית, שמטרתה מיקוד בפעילות הליבה העתידית של הקבוצה, לצד היבטים שונים הנוגעים לסינרגיה אפשרית בין החברות-הבנות בקבוצה.

כמו כן, בוחנת בזק את מכירת חברת הבת בזק און-ליין המספקת שירותי טלמרקטינג לחברות. בזק און-ליין מתמחה בהקמת מרכזי שירות ומכירה טלפוניים, וכן אחראית לניהולם ותפעולם. נכון למועד הדיווח, בחברה מועסקים כ-1,800 עובדים, רובם נציגי שירות.

בבזק מציינים כי מדובר בבחינת נושאים שונים, כאשר טרם נקבעה תכנית סופית וחוסר הוודאות הרגולטורי צפוי להשפיע על החלופות המוצעות. בבזק מעריכים כי יידרש פרק זמן של מספר חודשים עד לגיבוש תכנית מלאה.

במקביל מדווחת הבוקר בזק כי דירקטוריון החברה אישר אתמול תוכנית לפרישה מוקדמת של 75 עובדים בעלות של 80 מיליון שקל. התוכנית מצטרפת לתוכנית פרישה מוקדמת נוספת שאושרה בחודש מרץ השנה בעלות של 10 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות