אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיווח: שירות התשלום של ווטסאפ יושק בשבוע הבא

דיווח: שירות התשלום של ווטסאפ יושק בשבוע הבא

החברה מתכננת להשיק אותו בתחילה בשוק ההודי, וכבר חתמה על הסכמים עם מספר בנקים גדולים; מחכה לה שם תחרות גדולה בתחום התשלומים הדיגיטליים - אך הצלחה תוכל להוות יריית פתיחה להשקה גלובלית, ולכניסה מהותית של פייסבוק לתחום הפינטק

31.05.2018, 15:50 | יואב סטולר

ווטסאפ צפויה להשיק את שירות התשלומים הדיגיטלי שלה בהודו כבר בשבוע הבא, כך לפי דיווחים ב-Bloomberg-Quint . שירות התשלום נחשף כבר בגרסת הבטא וכוונותיה של ווטסאפ בתחום ידועות מזה זמן מה. עתה חשפה סוכנות הידיעות שהשירות יצא מהפיילוט וייפתח לקהל הרחב. 

קראו עוד בכלכליסט

על פי הדיווח, שותפותיה של ווטסאפ להעברת הפעולות הבנקאיות בין המשתמשים הם הבנקים HDFC, ICICI ו-Axis Bank, אליהם יצטרף בהמשך גם SBI. ווטסאפ בחרה בשוק ההודי, בשל שיעור השימוש הצומח בו ביישומי מובייל, והרצון להציג קצב אימוץ גבוה לפני הכניסה לשווקים נוספים.

ווטסאפ ווטסאפ ווטסאפ

בעבר הוערך שהחברה לא תשיק את השירות לפני שתחתום על שותפויות עם בנקים רבים, אך עתה נראה שהמיזם הואץ בשל התחרות מצד שירותי תשלום אחרים בהודו. למשל, Paytm, שחצתה את קו 200 מיליון המשתמשים עוד בפברואר.   

ווטסאפ תוכל להפוך לאחד הארנקים הדיגיטליים הפופולריים ביותר, בשל בסיס המשתמשים העצום שלה. סוגיה מעניינת שתבחן עם פתיחת השירות בשוק ההודי היא התאמת הממשק והיכולת של ווטסאפ להטמיע את שירות התשלומים מבלי לפגוע בחוויית המשתמש של אפליקציית ההודעות. אם מחסום זה יפרץ, ייתכן שהשקה זו תהיה פתיחתה של הצלחה גדולה עבור יישום הצ'ט שבבעלות פייסבוק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות