אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשות שדות התעופה מציגה: ארוחות ממשאיות אוכל בנתב"ג צילום: שאטרסטוק

רשות שדות התעופה מציגה: ארוחות ממשאיות אוכל בנתב"ג

הרשות פרסמה מכרז להפעלת צמד משאיות מזון שיספקו חטיפים וארוחות קלות לבאי טרמינל 3 וטרמינל 1, שמשמש בעיקר לטיסות פנים ארציות ולטיסות Low Cost

05.06.2018, 17:26 | תומר הדר

רוצים ארוחה קלה לפני הטיסה? בקרוב תוכלו לקנות אותה משאית אוכל (Food truck) בשטח נתב"ג. כך עולה ממכרז חדש של רשות שדות התעופה, להפעלתן של צמד משאיות מזון שיספקו חטיפים וארוחות קלות לבאי טרמינל 3 וטרמינל 1 - הטרמינל שמשמש בעיקר לטיסות פנים ארציות ולטיסות Low Cost.

קראו עוד בכלכליסט

על פי מסמכי המכרז צפוי צמד משאיות המזון להתחיל לפעול בשנת 2019.

במהלך השנה האחרונה עבר נתב"ג לא מעט שינויים בתחום הקולינרי, הכוללים בין היתר תוכניות לפתיחתו של "ביר גארדן", מסעדת בירה ונקניקיות ראשונה שתפעל בשטח טרמינל 3.  

משאית אוכל בארה"ב, צילום: שאטרסטוק משאית אוכל בארה"ב | צילום: שאטרסטוק משאית אוכל בארה"ב, צילום: שאטרסטוק

טרמינל 1, צילום: ויקיפדיה טרמינל 1 | צילום: ויקיפדיה טרמינל 1, צילום: ויקיפדיה

לפי נוסח המכרז – במשאיות המזון ימכרו מוצרים ספציפיים שזכייני המזון יצטרכו למכור במחירים קבועים מראש. לדוגמה: מחירה של כוס קפה במשאית המזון יהיה 8 שקלים – לאספרסו. מחירו של קפוצ'ינו קטן יהיה 10 שקלים וגם מחירו של בקבוק מים מינרליים. גם מחירו של קרואסון במשאיות המזון יהיה 10 שקלים. בין היתר מיועדות משאיות המזון להתמודד עם הגידול הניכר בתנועת הנוסעים בשדה ולהעניק שירות לטסים שאינם מספיקים להגיע למסעדה.

לאחרונה הסתיימה בנתב"ג הקמת האוהל הענק שאמור לתת מענה למחסור בדלפקי בידוק בטרמינל 3. הוא הוקם במקום שהיה "חניון 25", הוא מחובר לחלקו המזרחי של טרמינל 3 והכניסה אליו היא דרך קומת הקרקע (G). האוהל אמור לפתור את בעיית המחסור בדלפקי רישום עד שיוקם מבנה קבוע בעוד מספר שנים. גודלו של האוהל הוא כ-2,450 מ"ר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות