אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תיק 2000: הסתיימה חקירתם של נוני מוזס וח"כ איתן כבל צילום: יריב כץ

תיק 2000: הסתיימה חקירתם של נוני מוזס וח"כ איתן כבל

מו"ל "ידיעות אחרונות" נחקר שוב במסגרת חידוש חקירת פרשת השיחות בינו לבין ראש הממשלה נתניהו. גם ח"כ איתן כבל הגיע לחקירה

14.06.2018, 15:05 | אלי סניור, ynet
הסתיימה חקירתם של מו"ל "ידיעות אחרונות" ארנון (נוני) מוזס וח"כ איתן כבל (המחנה הציוני), שנמשכה כארבע שעות, במשרדי להב 433. השניים נחקרו במסגרת תיק 2000, שעניינו השיחות בין ראש הממשלה בנימין נתניהו למוזס.

פי הפרסום של חדשות 2 כשהפרשה נחשפה, מוזס שוחח ממושכות עם נתניהו על עסקה שתסייע ל"ידיעות אחרונות" בשוק הפרינט ולרה"מ בסיקור אוהד יותר.

גיא פלג דיווח על "מידע שהגיע אל המשטרה על מעורבותו ותיווכו לכאורה של נתניהו עם אנשי עסקים בניסיון להכניס אותם שותפים ב'ידיעות אחרונות', כדי שהוא יזכה, כך לכאורה עפ"י המידע, לתקשורת טובה יותר.

קראו עוד בכלכליסט

נוני מוזס (משמאל) בדרך לחקירה בלהב 433, צילום: יריב כץ נוני מוזס (משמאל) בדרך לחקירה בלהב 433 | צילום: יריב כץ נוני מוזס (משמאל) בדרך לחקירה בלהב 433, צילום: יריב כץ

בסוף החודש שעבר פורסם בחדשות 2 כי המשטרה העבירה בחודש אפריל בקשה ללשכת ראש הממשלה לחקור את נתניהו. ההערכה, כך לפי הדיווח, היא שיידרשו עוד שלוש או ארבע חקירות לראש הממשלה בכל שלושת התיקים: תיק המתנות (1000), תיק שיחות נתניהו-מוזס (2000) ותיק בזק (4000).

עוד דווח כי הפרקליטה המלווה, עו"ד ליאת בן ארי, צפויה להעביר לפרקליט המדינה שי ניצן את סיכום תיק 1000. כמו כן נטען כי עד המדינה ניר חפץ סיפק שמות נוספים לחוקרים וטען שבמהלך נסיעה למנהטן קיבלה אשת ראש הממשלה שרה נתניהו כרטיסי אשראי ועמם היא קנתה לעצמה מתנות.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות