אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצופים מתלוננים על איכות שידור המונדיאל, ובכאן יבצעו התאמות צילום רויטרס

הצופים מתלוננים על איכות שידור המונדיאל, ובכאן יבצעו התאמות

תאגיד השידור קיבל ביממה האחרונה טענות בנוגע לזווית הצילום, ומתברר כי קשיי הצפייה נובעים משימוש בטכנולוגיה המתאימה לשידור ב-4K ופחות לשידור ב-HD; בתאגיד מאשימים את החברה האחראית לשידור הטורניר

16.06.2018, 18:21 | אביב גוטר
למרות כל ההכנות וההשקעה נראה כי שידורי המונדיאל לא עוברים בצורה חלקה. לתאגיד השידור הציבורי הגיעו תלונות ביממה האחרונה לגבי איכות השידור הנוגעת לזווית הצילום בה משודרים המשחקים. לטענת הצופים, הזווית רחוקה מדי עד כדי כך שרבים מהם מתקשים לזהות את הכדור.

קראו עוד בכלכליסט

התברר כי זווית הצילום המשודר בכאן מרוחקת יותר בעקבות שימוש בטכנולוגיה המתאימה לשידור ב-4K ופחות לשידור ב-HD. בתאגיד מסרו כי הם מבצעים בדיקה מול החברה המצלמת את המונדיאל, וממליצים לצפות באפליקציה בה ניתן לבחור את זווית הצילום.

 , צילום: עוז מועלם צילום: עוז מועלם  , צילום: עוז מועלם

בתאגיד מסרו במהלך מחצית המשחק בין ארגנטינה לאיסלנד כי החל מהערב (שבת)  ישודרו המשחקים מזווית הצילום ב-HD עד לפתרון התקלה.

מכאן נמסר: "על צילום המונדיאל וזוויות השידור אחראית חברת HBS שסופגת עקב כך תלונות רבות מישראל, כמו גם ממדינות אחרות שבחרו ב-4K ומקבלות את אותו שידור בדיוק מפיפ"א. עד שבחברה יטפלו בזווית הצילום אנחנו נרכוש גם את האפשרות לצפות באיכות הנמוכה יותר ב-HD ונספק אותה עבור ערוץ כאן 11".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

10 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

9.
הקנוניה שעדין לא דיברו עליה נחשפת במערומיה!
אנשי תאגיד השידורהיו אמורים לדאוג שנקבל שידורי מונדיאל וצילומים איכותיים גם ב HD. היה להם מספיק זמן לבחון את הנושא מבעוד מועד כדי להבין שגם על מסך 50 אינטש HD בטלוויזיה מעולה קשה מאוד לראות את הכדור ולעקוב אחר מהלך המשחק. עכשיו תראו כמה קטנים ואפסיים אנחנו, אזרחי מדינת ישראל, העלבים נובחים והשיירה עוברת. זו תעודת עניות, לא רק לתאגיד, לממשלה ולמדינה, אלא, ואולי בעיקר, לנו לכולנו, לכל אחד ואחת מאיתנו, שאנחנו ממשיכים לקבל שירות כל כך גרוע ולא לעשות מהפכה. צריך לקרוא (שוב ושוב) את הכותרות ואת תגובת התאגיד כדי להפנים את האבסורד שבדבר: "בתאגיד מסרו כי 'הם מבצעים בדיקה' מול החברה המצלמת את המונדיאל, ו'ממליצים לצפות באפליקציה' בה ניתן לבחור את זווית הצילום". מבינים? הם 'מבצעים בדיקה' וממליצים 'לצפות באפליקציה'!!! או שאולי יש פה קנוניה גדולה הרבה יותר עם המפרסמים של טלוויזיות ה 4K בערוץ כדי שכולנו נרוץ לקנות טלוויזיות כאלה? לא, לא יכול להיות. אנחנו מדינה מתוקנת ומודרנית לא?
עומר  |  17.06.18
לכל התגובות