אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
15 בני אדם חשודים בארגון וניהול הימורים בהיקף של מאות מיליוני שקלים צילום: שאטרסטוק

15 בני אדם חשודים בארגון וניהול הימורים בהיקף של מאות מיליוני שקלים

10 חשודים נעצרו וחמישה מעורבים עוכבו לחקירה בחשד לביצוע עבירות של ניהול הימורים, קשירת קשר לביצוע פשע, עבירות מס והלבנת הון בהיקף של מאות מיליוני שקלים

19.06.2018, 20:25 | אלי סניור, ynet

הערב (יום ג'), בתום חקירה סמויה וממושכת, נעצרו עשרה חשודים לחקירה באזהרה ועוכבו חמישה מעורבים נוספים, בחשד לביצוע עבירות של ארגון וניהול הימורים, קשירת קשר לפשע, עבירות מס ועבירות על פי חוק איסור הלבנת הון בהיקף של מאות מיליוני שקלים. אחד העצורים הוא כדורגלן לשעבר. 

לפי המשטרה, החקירה החלה בעקבות פיקוח על פעילות בקרב גורמים העוסקים בפשיעה כלכלית, במהלכה נחשף כי הפעילות הפלילית בתחום ארגון וניהול ההימורים הביאה לפגיעה בקופת המדינה בהיקפים גבוהים במיוחד. זאת בנוסף לפגיעה פיננסית משמעותית שמייצרת התופעה למשפחות נורמטיביות רבות.

 

להב 433, צילום: אבי מועלם להב 433 | צילום: אבי מועלם להב 433, צילום: אבי מועלם

 

עם מעצרם של החשודים התבצעה אכיפה כלכלית נרחבת, במסגרתה נערכו חיפושים בבתיהם, וכן נתפסו מספר רכבי יוקרה, תכשיטים וסכומי כסף במסגרת הליכי חילוט. החשודים הובאו לחקירה ומחר בבוקר יובאו, ככל שיידרש מבחינה חקירתית, לדיון בבית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם. 

החקירה מנוהלת על ידי כוח משימה למאבק בתופעת ההימורים באינטרנט, ביחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433, בשיתוף יחידת יהלום ברשות המסים, בסיוע הרשות לאיסור הלבנת הון ומימון טרור ובליווי המחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות