אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פלייבאז של שאול אולמרט מפטרת 25 עובדים כחלק משינוי ארגוני צילום: אוראל כהן

פלייבאז של שאול אולמרט מפטרת 25 עובדים כחלק משינוי ארגוני

חברת כלי התוכן האינטראקטיביים מבצעת מיקוד מחדש של פעילותה, במסגרתו תציע יותר כלים למפרסמים. כ-19 עובדים יפוטרו בישראל, בעוד אחרים יישכרו בארצות הברית לתפקידי שיווק ומכירות. לדברי שאול אולמרט, מנכ"ל החברה, בהמשך השנה צפוי גיוס עובדים גם בארץ

25.06.2018, 10:03 | מאיר אורבך

חברת הסטארט-אפ הישראלית פלייבאז מבצעת ארגון מחדש של פעילותה, כך נודע ל"כלכליסט". במסגרת הארגון מחדש תפטר החברה 25 עובדים מתוכם כ-19 בישראל.

קראו עוד בכלכליסט

במקביל, נמצאת פלייבאז במהלך לגיוס של עובדים רבים בארצות הברית לתמיכה במערך השיווק והמכירות של החברה. החברה העסיקה כ-180 עובדים בישראל ובמשרדים בארה"ב, בריטניה ואירופה לפני המהלך.

שאול אולמרט, צילום: אוראל כהן שאול אולמרט | צילום: אוראל כהן שאול אולמרט, צילום: אוראל כהן

בשיחה עם "כלכליסט" אישר שאול אולמרט, מנכ"ל פלייבאז את הפרטים ואמר: "פלייבאז נמצאת בעיצומו של שינוי עסקי אסטרטגי, שנובע מזיהוי מנועי צמיחה חדשים ומתמורות גלובליות בשוק המדיה, וכולל שינוי של הרכב כוח האדם במשרדיה השונים. החברה - שעובדת כיום עם כ-16,000 אתרים מהמובילים בעולם, נמצאת במעבר מכלי אדיטוריאלי בעיקרו, לכלי שמשרת מפרסמים ביצירת תוכן שמעודד מעורבות משמעותית של הצרכן, מלמד את המפרסם על הצרכן שלו ומוביל לתוצאות מהגבוהות בשוק, תוך שיתוף פעולה עם אתרי התוכן המובילים בעולם.

בהתאם לשינוי במיקוד העסקי, החלטנו שמתוך 180 עובדים בחברה אנחנו נפרדים בצער מ-19 עובדים בישראל. הסיבה לשינוי הארגוני היא רצון להתמקד במכירות בשווקים המרכזיים של החברה - ארה"ב ואירופה - שהוביל לצמצום בפונקציות שתומכות בפעילות המסחרית, שיעברו בהדרגה למשרדי פלייבאז בעולם. במקביל, נמשיך להרחיב את פעילות הפיתוח והמוצר במשרדינו בתל אביב. פלייבאז צופה גידול משמעותי בכוח האדם בהמשך השנה, גם במרכז הפיתוח בישראל וגם במשרדינו בלונדון וניו יורק".

פלייבאז הוקמה ב-2012 בידי אולמרט ותום פחיס. עד כה החברה גייסה 66 מיליון דולר מויולה צמיחה, דיסני, Carmel Ventures ,Firstime, עודד ורדי, Saban Ventures ו-83North.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות