אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נחתמה פשרה בסכסוך על בזק: אינטרנט זהב תחל בהליך מכירת השליטה צילום: אוראל כהן, שאול גולן

נחתמה פשרה בסכסוך על בזק: אינטרנט זהב תחל בהליך מכירת השליטה

לפי הפשרה, הבנקים הנושים ימנו שני דירקטורים נוספים; במקביל תחל אינטרנט זהב במכרז למכירת השליטה בחברה הבת בי-קום - בעלת השליטה בבזק

26.06.2018, 10:53 | גולן חזני
אינטרנט זהב חתמה הבוקר (ג') על פשרה עם הבנקים הנושים של חברת יורוקום בתביעה של הבנקים למנוע את מכירת בי-קום לאחים חן וצחי נוימן.

קראו עוד בכלכליסט


עפ"י הפשרה יקבלו הבנקים סמכות למינוי שני דירקטורים נוספים לשניים שמונו ביום ראשון שעבר, את אילן כהן ויובל ברונשטיין. במקביל תחל אינטרנט זהב בהליך מכירה של השליטה בבי-קום במכרז שילווה ע"י בנק השקעות גדול. המכרז יהיה תחום בזמן, ככל הנראה ארבעה חודשים.

בשבוע שעבר פורסם כי אינטרנט זהב המנוהלת ע"י דורון תורג'מן החליטה למכור את השליטה (52%) בחברה הבת בי-קום בעלת השליטה בבזק, לאחים נוימן תמורת 730 מיליון שקל. הבנקים התנגדו וטענו כי המכירה נעשית בחופזה וללא מיצוי הליך מסודר שיכול למקסם את התמורה. הפשרה שנחתמה תאפשר לאינטרנט זהב להתקדם עם האחים נוימן.

דורון תורג דורון תורג'מן מנכ"ל בי-קום ואינטרנט זהב | צילום: עמית שעל דורון תורג

אינטרנט זהב טענה שמדובר בתמורה הולמת למניות שכן המחיר מהווה פרמייה של 35% על שווי השוק של המניות בעת הסיכום, מחיר שמאפשר לחברה להחזיר את כל חובותיה לנושים.

הבנקים הנושים של יורוקום הם דיסקונט, הפועלים והבינלאומי. החברה שנשלטה בעבר בידי שאול אלוביץ' הגיעה לפירוק וחייבת לבנקים 960 מיליון שקל. הפשרה מייתרת את הדיון מחר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות