אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלומי שבת, ריטה, ונטע ברזילי: בנק הפועלים ארגן אירוע לעובדים; "העלות - 4 מיליון שקל" צילום: דניאל קמניסקי

שלומי שבת, ריטה, ונטע ברזילי: בנק הפועלים ארגן אירוע לעובדים; "העלות - 4 מיליון שקל"

האירוע בלטרון שאליו הגיעו יותר מ-10,000 עובדים וגמלאים כולל הסעות וקייטרינג והוזמנו להופיע בו גם בין היתר אמיר דדון, אליעד נחום וחנן בן ארי. מנחי הערב - עוז זהבי וקורין גדעון

27.06.2018, 22:44 | רחלי בינדמן

יותר מ-10,000 עובדים של בנק הפועלים נהנים הערב (ד') מאירוע בלטרון שארגן הבנק בראשות אריק פינטו.

קראו עוד בכלכליסט

רשימת האמנים שהגיעו להופיע כוללת את שלומי שבת, חנן בן ארי, ריטה וביתה משי, אליעד נחום, אמיר דדון, רוני דלומי והכוכבת הטרייה מהאירוויזיון נטע ברזילי - כולם הוזמנו לשמח את העובדים וגמלאי הבנק בחגיגה. מנחי הערב הם עוז זהבי וקורין גדעון. עלות הופעה של כוכבים כמו שבת וריטה נאמדת ביותר מ-60 אלף שקל. האירוע כלל גם הסעות מאורגנות וקייטרינג.

מבנק הפועלים נמסר: "בנק הפועלים גאה לחגוג אירוע הצדעה לאלפי עובדיו בלטרון לאחר כעשור, במסגרתו 600 עובדים מצטיינים קיבלו הוקרה והערכה. זהו אירוע שהחליף אירועי הוקרה למצטיינים אחרים ובהם מצטיינים בעסקים וכן בהתנדבות לקהילה. עלות האירוע הסתכמה בכ-4 מיליון שקלים".

הכרזה של האירוע
הכרזה של האירוע

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

23 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

21.
כסף שגזלו מחלק גדול של גמלאים מקופחים
סכום של 4 מיליון שקלים זה סכום שגזלו לאור יום מחלק גדול של גמלאים שלא מקבלים את דמי ההבראה השנתיים שאמורים לקבל לפי חוק של דיני עבודה וההסתדרות..!! זה סכום שהיה אמור לתת רק השנה ל כ - 1000 גמלאים שפרשו וגזלו מהם את דמי הבראה ואני לצערי כלול בחלק זה מקופח ..!!! בושה ובושה ובושה ..!!! למערכת כזו לאחר שכל פורש תרם את רוב שנותיו בהצלחת הבנק וברווחים הגדולים של כל שנה ושנה ..!!!
רוני  |  28.06.18
19.
שקר החן הבל היופי
לו רק ידעתם איזה יחס העובדים מקבלים. על כל עובד יש בערך 10 מנהלים שמשגעים אותו, אלו שבאמת עובדים לא מתוגמלים, כולל לא בבונוסים השמנים. מקום די דוחה לעבוד בו, רק שעזבתי והגעתי למקום החדש הבנתי כמה המקום הזה גרוע, אבל היי - יופי של אירוע ל"עובדים/עבדים/פועלים"
לשעבר 2  |  28.06.18
לכל התגובות