אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מורגן סטנלי: וול סטריט בדרך למטה - ואלה חדשות גרועות למניות הטכנולוגיה צילום: בלומברג

מורגן סטנלי: וול סטריט בדרך למטה - ואלה חדשות גרועות למניות הטכנולוגיה

בנק ההשקעות ממליץ ללקוחות לעבור בעיקר למגזר השירותים הציבוריים הנחשב ל"מוגן" יחסית מפני תקופה של ירידות; האסטרטג הבכיר של הבנק לענייני ארה"ב הוריד דירוג למגזר הטכנולוגיה לרמה של 'תשואת חסר'

10.07.2018, 15:16 | שירות כלכליסט

לחצו כאן לעמוד הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט


שוק המניות בנקודת מפנה – כך על פי מורן סטנלי. בחודשים האחרונים כותבים האסטרטגים של בנק ההשקעות האמריקאי ללקוחות על המעבר הכדאי של ההשקעות למגזרים ה"הגנתיים" יותר, הזוכים לפופלריות בתקופה של ירידות.  

קראו עוד בכלכליסט

בעדכונים האמורים מזהירים אנשי מורגן סטנלי מפני מגמה דובית מתמשכת, של צמיחה איטית, ובין ההמלצות שהם מספקים, מעבר להשקעה במניות שירותים ציבוריים, הנחשבות למוגנות יחסית גם מול מגמה שלילית.

בדברים שפרסם אתמול מייק ווילסון, האסטרטג הבכיר בבנק לענייני ארה"ב, הוא טוען שנקודת המפנה של השוק הגיעה בחודש שעבר – לדבריו החל מה-18 ביוני, מגזרים הגנתיים כמו שוק השירותים הציבוריים והנדל"ן הציגו ביצועים טובים יותר מאלה הצומחים בתקופות מוצלחות כמו טכנולוגיה ופיננסים.

הקריאה "להתגונן" קיבלה משנה תוקף בפנייה שהועברה ללקוח של הבנק אתמול, שבה הודיע הבנק על הורדת דירוג למניות הקטנות לרמה תשואת שוק, והורדת דירוג למניות הטכנולוגיה לתשואת חסר. מנגד, הבנק העלה דירוג למגזר מוצרי הצריכה ולמניות הטלקום, לרמה של תשואת שוק.

אנליסטים חוזים צמיחה של 25% בהכנסות של חברות הטכנולוגיה, אשר אמורות לדווח על ביצועי הרבעון השני שלהן בקרוב. עם זאת, לדברי ווילסון, אין סיכוי של ממש להעלאת דירוג או תחזיות למניות הסקטור, אפילו אם החברות יעמדו בתחזיות בדוחות הנוכחיים.

 , צילום: בלומברג צילום: בלומברג  , צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות