אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שמעון אלקבץ מונה למנכ"ל Accenture ישראל

שמעון אלקבץ מונה למנכ"ל Accenture ישראל

הוא צפוי להרחיב את פעילות החברה אל מעבר לזירת אבטחת המידע, ולהשקיע במו"פ דרך מעבדות אקסנצ'ר בארץ וקרן אקסנצ'ר ונצ'רס. קודמו, יעקב בן אדיבה, ניהל את הסניף המקומי מאז 2009 והוביל השקעות של יותר מ-40 מיליון דולר בישראל

13.08.2018, 15:13 | מאיר אורבך

שמעון אלקבץ, מנהל מגזר התעשייה באקסנצ'ר (Accenture) מונה למנכ"ל החברה בישראל. אלקבץ מחליף את יעקב בן אדיבה, שעמד בראש אקסנצ'ר ישראל מאז 2009 ופרש לאחרונה בעקבות תחושת מיצוי - כחלק מהתרבות הארגונית של החברה, המאפשרת זאת כדי לשמור על הנהלה רעננה.

קראו עוד בכלכליסט

בימי כהונתו של בן אדיבה השקיעה אקסנצ'ר העולמית בשוק הישראלי יותר מ-40 מיליון דולר, רכשה את חברת מגלן הישראלית ב-2016, הקימה מרכז פיתוח בתחום של אבטחת מידע, פיתחה מודלים להשקעה וטיפוח של סטארט-אפים, השקיעה בתחום הבנקאות הפתוחה ועוד. אלקבץ מתכנן להמשיך את המומנטום הזה עם השקעות במו"פ, באמצעות מעבדות החברה בישראל וקרן ההשקעות המקומית שלה ( Accenture Labs ו-Accenture Venture) ולהרחיב את הפעילות של שני הגופים לתחומים נוספים מלבד סייבר.

שמעון אלקבץ שמעון אלקבץ שמעון אלקבץ

אלקבץ התחיל את הקריירה שלו בסניף של אקסנצ'ר בדרום אפריקה, שם עבד כשבע שנים. עם חזרתו ארצה, ביצע תפקידים שונים במספר חברות בתעשייה ובהן קונתהל, שלימים נרכשה על ידי חברת נס. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ״ל מגזר התקשרות בנס ושב לאקסנצ'ר לפני חמש שנים, כדי להוביל את פעילותה במגזר התעשייתי.

אקסנצ'ר העולמית סיימה את 2017 עם הכנסות של 34.9 מיליארד דולר, צמיחה של 6% בהשוואה לשנה קודמת. אקסנצ'ר ישראל מתמקדת בלקוחות האנטרפרייז בשוק, ובין לקוחותיה בהווה ובעבר ניתן למצוא את טבע, בנק הפועלים, בנק לאומי, אדמה, מי עדן, צים, חברת החשמל, יוניליבר, תנובה, SES, סלקום ועוד.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות