אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באשדוד מנסים לשכנע את חברת הספנות Yang Ming להיכנס כמשקיעה בנמל צילום: אוראל כהן

באשדוד מנסים לשכנע את חברת הספנות Yang Ming להיכנס כמשקיעה בנמל

משלחת בכירים בחברה, בהם סגן הנשיא גרי ליו ומנכ"ל אזור המזרח התיכון היידן צ'אנג, מבקרת היום בנמל; יאנג מינג הטאיוואנית נחשבת לאחת מחברות הספנות הגדולות בעולם

13.08.2018, 16:08 | ליאור גוטמן

הניסיונות להכניס משקיע חיצוני לנמל אשדוד מגיעים גם לפתחה של חברת הספנות הטאיוואנית יאנג מינג (Yang Ming). זו ביקרה היום (ב') בנמל עם משלחת בכירים, בהם סגן נשיא החברה גרי ליו ומנכ"ל אזור המזרח התיכון בחברה, היידן צ'אנג.

קראו עוד בכלכליסט

בנמל טוענים שבמסגרת הביקור המקצועי, דנים חברת נמל אשדוד וחברת הספנות הטאיוואנית באפשרויות להרחבת העבודה המשותפת והעמקת הפעילות העסקית. יאנג מינג נחשבת לאחת מחברות הספנות הגדולות עם קו שפוקד את הנמל עם אוניות ענק של למעלה מ-14 אלף מכולות (TEU).

נמל אשדוד נמל אשדוד נמל אשדוד

הנהלת חברת נמל אשדוד, לרבות יו"ר הדירקטוריון אורנה הוזמן בכור והמנכ"ל יצחק בלומנטל, הציגו למשלחת את תוכניות ההשקעה בנמל בעלות של יותר מ-600 מיליון שקל. הוזמן בכור הזכירה לנוכחים שהנמל מיועד למכירה והחברה נמצאת בתהליך של חיפוש משקיע אסטרטגי.

במקביל, הנמל אישר קוד ממשל תאגידי חדש שיבטיח את תקינות ההליכים שלו מול ספקים ולקוחות. בדירקטוריון החברה טוענים שחברת נמל אשדוד נמצאת בעידן של שינוי משמעותי בסביבתה העיסקית והרגולטורית, מה שמטיל על דירקטוריון החברה אחריות רבה, שקיפות, יושרה והתמקדות בהצלחה בת קיימא של החברה לאורך זמן.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות