אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יוניליוור מצטרפת לגל העלאות המחיר - הקרמבו מתייקר ב-7.5%

יוניליוור מצטרפת לגל העלאות המחיר - הקרמבו מתייקר ב-7.5%

החברה, המחזיקה בבעלות על גלידות שטראוס, מייקרת את מחיר הקרמבו החל מספטמבר, "לאור שחיקה דרמטית של הרווחיות בייצורו" לדברי החברה. בין החברות שהעלו מחירים: תנובה, טרה, מחלבת גד וויסוצקי

13.08.2018, 19:36 | אורנה יפת

לגל ההתייקרויות הנוכחי מצטרפת גם חברת יוניליוור. החברה, המחזיקה בבעלות על גלידות שטראוס, מייקרת את מחיר הקרמבו החל מחודש ספטמבר.

יוניליוור הודיעה לקמעונאים שתייקר בחודש הבא הקרמבו של גלידת שטראוס ב-7.5%, המהווים עליה של 8 אגורות ליחידה. לרוב, קרמבו שנחשב למוצר אהוד במיוחד על הישראלים, נמכר ברשתות השיווק במארזים של 8 יחידות, 20 ו-32 יחידות. לפי אתר השוואת המחירים zapmarket, מחיר מארז של 20 יחידות נע בין 26-30 שקל.

קראו עוד בכלכליסט

קרמבו קרמבו קרמבו

מהחברה נמסר כי ההחלטה התקבלה "לאור שחיקה דרמטית של הרווחיות בייצורו בשנים האחרונות, שנבעה בין היתר, מעלייה בשכר עובדי הייצור במפעל והפכה את ייצור הקרמבו ללא כדאי".

כפי שפורסם הבוקר ב"כלכליסט", גם מחלבת גד הצטרפה לחברות המבצעות עליות מחיר והודיעה לקמעונאים על התייקרות של חלק ממוצריה ב-2.2% . בין היתר גד מעלה את מחיר הגבינות הבולגריות ב-3.3%, את הגבינה הצפתית ב-2.5% ואת היוגורטים והמעדינים ב-2.4%. התייקרות המחירים תיכנס לתוקפה כבר ב-19 באוגוסט ותצטרף לעליות המחיר של מחלבת תנובה ושל טרה, שהודיעו בימים האחרונים על התייקרות מוצרי החלב שאינם מפוקחים ב-1.5-3.4%.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות