אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מירושלים ללונדון: Lightricks מקימה סניף אירופי צילום: אלכס קולומויסקי

מירושלים ללונדון: Lightricks מקימה סניף אירופי

הסניף מוקם בהשקעה של 3 מיליון שקל, ויעסיק עובדים מהארץ ומבריטניה בתפקידי מו"פ, פיתוח עסקי ועוד. הוא ינוהל בידי עמית שבתאי

14.08.2018, 14:39 | מאיר אורבך

חברת ההייטק הירושלמית לייטריקס (Lightricks), המפתחת אפליקציות ליצירה ועריכת תוכן במובייל שמסתכמות ביותר מ-80 מיליון הורדות ברחבי העולם, משיקה סניף חדש בלונדון בהשקעה של שלושה מיליון שקל.

קראו עוד בכלכליסט

הסניף יהווה את השלוחה האירופית הראשונה של לייטריקס ויצטרף לפעילות הבינלאומית של החברה; בדומה למרכז החברה בניו יורק, יעסוק אף הוא בפעילויות מו"פ ופיתוח עסקי. לייטריקס תגייס מגוון עובדים למרכז החדש, בהם מעצבים, מפתחים ומתכנתים ישראלים ובריטים. בראשות המרכז יעמוד עמית שבתאי, בכיר בלייטריקס ישראל.

אפליקציית Enlight של לייטריקס אפליקציית Enlight של לייטריקס אפליקציית Enlight של לייטריקס

שבתאי יתמקד בפיתוח אסטרטגי וניהול כולל של פעילות המרכז בלונדון בפרט ובאירופה כולה, בדגש על מו"פ של אפליקציות חדשות, אסטרטגיה, ניהול צורכי הגיוס והטיפול בצוותים המקומיים. לשבתאי כ-15 שנות ניסיון בתחומי פיתוח התוכנה, תכנון וניהול המוצרים, ובתפקידו האחרון הוביל את פיתוח, תכנון ועיצוב אפליקציית Enlight שצוינה לשבח בידי אפל ב-2015.

ד״ר זאב פרבמן, מייסד שותף ומנכ״ל לייטריקס, מסר: "בבואנו לחפש מיקום למרכז הפיתוח הראשון של החברה באירופה, חיפשנו מקום עם מאפיינים דומים לאלו של מרכז הפיתוח של לייטריקס בישראל: גישה למתכנתים ומעצבים יוצאי דופן, קרבה לאוניברסיטאות הטובות ביותר וסביבת עבודת כיפית. התלבטנו בין מספר מקומות באירופה, והחלטנו להתחיל בלונדון, שבמשך זמן רב מהווה מרכז תרבותי ואחד מהאקו-סיסטם התוססות של ההייטק באירופה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות