אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העימות עם ההנהלה מחריף: עובדי לאומי קארד נטשו עמדות

העימות עם ההנהלה מחריף: עובדי לאומי קארד נטשו עמדות

העובדים מוחים מול משרדי ההנהלה בבני ברק. טוענים: ההנהלה מתעלמת מדרישותיהם לשבת למו"מ על הסכם קיבוצי, ולתוספת שכר ובונוסים

15.08.2018, 13:03 | רחלי בינדמן

העימות בין וועד עובדי לאומי קארד להנהלה בראשות רון פאינרו נמשך. רבים מחברת כרטיסי האשראי שמונים בסך הכול 1,400 עובדים מוחים כעת מול משרדי ההנהלה בבני ברק במחאה על שיהוי בחידוש ההסכם הקיבוצי מולם וחתימה על מכירת החברה לקרן ההשקעות ורבורג פינקוס בתמורה ל-2.5 מיליארד שקל. העובדים נטשו את המשרדים כמחאה על טענתם "שהנהלת החברה מתעלמת מדרישת ועד העובדים לשבת למו"מ ברצינות".

קראו עוד בכלכליסט

אתמול פרסם "כלכליסט" מכתב ששלח סמנכ"ל משאבי האנוש של לאומי קארד, גלעד קהת, שהסביר שהעובדים חייבים ליישר קו עם הפגיעה הצפויה בהכנסות של חברת כרטיסי האשראי על רקע התמורות בענף. מנגד טוענים בוועד העובדים, כי "עד כה סירבה הנהלת החברה לדון בדרישות העובדים בטענה שהחברה נכנסת בעקבות המכירה לשנים קשות וחוסר וודאות".

לטענת העובדים, הנהלת החברה ובנק לאומי אינם נוקטים בתום לב וזאת לאחר שגרפו מיליארדים ממכירת החברה. כזכור, "כלכליסט" חשף כי בלאומי הקצו משכורת וחצי לעובד כמענק מכירה - אך העובדים דורשים מענק של 3 משכורות לפחות.

כרזת מחאה של עובדי לאומי קארד כרזת מחאה של עובדי לאומי קארד כרזת מחאה של עובדי לאומי קארד

רעות פבלוביץ, יו"ר ועד עובדי לאומי קארד מסרה: "צר לי כי הנהלת החברה ממשיכה בניסיונותיה לפגוע בתנאי ההעסקה של העובדים בלאומי קארד. לא יעלה על הדעת שבעקבות מכירת החברה תגדיל הנהלת החברה ובעליה את רווחיה שלה, תמשוך דיבידנדים ותרוקן את הקופה, בעוד שעובדי החברה נאלצים להיתקל בדלת סגורה ובתירוצים.

"לעובדי לאומי קארד חלק עיקרי בהצלחתה של החברה ובמכירתה ב-30% מעל שוויה. אנו דורשים כי הדבר יבוא לידי ביטוי גם במסגרת ההסכם הקיבוצי ועל כן אין בכוונתנו לרדת מדרישתנו לתוספת שכר ובונוסים שלהם אנו זכאים. אני קוראת להנהלת החברה להתעשת, לקחת אחריות ולשבת איתנו ולסיים את הסאגה הזאת. עובדי לאומי קארד הם הנשמה של החברה ועתידה ואנו דורשים בסך הכול לקבל את מה שמגיע לנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות