אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן JVP מינתה את טלי רבין כשותפה צילום: JVP יחצ

קרן JVP מינתה את טלי רבין כשותפה

רבין, בעלת רקע עשיר בתחום משאבי האנוש, כיהנה בתפקידים בכירים בנייס, נורטל סיסטמס, INC וחברות נוספות. אראל מרגלית: הגיע הזמן שתפקיד המתמקד בפיתוח ההון האנושי יזכה למעמד של שותף מרכזי בקרן

23.08.2018, 14:21 | הגר רבט

קרן ההון סיכון הירושלמית JVP מצרפת אליה את טלי רבין כשותפה. רבין, המגיעה מתחום משאבי האנוש, תתפקד בחברה גם כ-CPO.

קראו עוד בכלכליסט

רבין התגוררה בעשור האחרון בניו יורק וכיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים בתחום פיתוח הון אנושי בחברות גלובליות. תפקידה האחרון היה בחברת Computer Generated Solutions שממוקמת בניו יורק ומעסיקה יותר מ-7,000 עובדים ברחבי העולם. בעבר ניהלה את מערך הפיתוח הגלובלי של ההון האנושי בחברות ישראליות ובינלאומית, בהן נייס, נורטל סיסטמס, INC, אופרה ועוד. מ-JVP נמסר כי רבין תעבוד עם צוות השותפים בישראל ובניו יורק באיתור השקעות חדשות לצד ליווי צמיחתן של חברות הפורטפוליו של הקרן, במטרה לסייע לחברות ישראליות לבנות נוכחות עצמאית בינלאומית ולהפוך לחברות גדולות בעצמן.

טלי רבין, צילום: JVP יחצ טלי רבין | צילום: JVP יחצ טלי רבין, צילום: JVP יחצ

בינואר השנה מונו פיונה דרמון ויואב צרויה לשותפים כללים בקרן. במרץ השנה הצטרף אליה גדי פורת כשותף וכמוביל פעילות מרכז הסייבר שהקימה הקרן בבאר שבע.

אראל מרגלית, מייסד ויו"ר JVP, מסר: "הגיע הזמן שתפקיד המתמקד בפיתוח ההון האנושי יזכה למעמד של שותף מרכזי בקרן. זה עולה בקנה אחד עם אסטרטגיית הקרן לייצר תלכיד אנושי מגוון, ישראלי ובינלאומי, שיש ביכולתו להצמיח חברות ישראליות ובינלאומיות גדולות".

טלי רבין מסרה בעקבות המינוי: "אני רואה הזדמנות נהדרת להוביל יחד עם אראל והצוות ב-JVP חזון משותף ששם את האנשים במרכז. חיזוק ההון האנושי הוא משאב קריטי המשפיע ישירות על הצמיחה העסקית של החברה והסיכוי שלה להפוך לגלובלית ומשמעותית".
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות