אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרשת ויזל: השופטת בדימוס אורנית אגסי תבדוק את הטענות להטרדה מינית

פרשת ויזל: השופטת בדימוס אורנית אגסי תבדוק את הטענות להטרדה מינית

הערב פורסמה בחדשות 10 עדות רביעית על אירוע שהתרחש לכאורה לפני כ-15 שנה במסגרתו אישה נאלצה לטענתה להתעמת פיזית עם מנכ"ל פוקס כדי לחמוק ממנו

29.08.2018, 20:45 | נורית קדוש
השופטת בדימוס אורנית אגסי מונתה כבודקת החיצונית לעדויות להטרדה מינית מצד הראל ויזל מנכ"ל ומבעלי השליטה בקבוצת פוקס, אותם חשף העיתונאי רביב דרוקר בערוץ 10 בשבוע החולף.

קראו עוד בכלכליסט

מניית פוקס צנחה היום בכ-8% ומאז פרוץ הפרשה החברה איבדה כ-143 מיליון שקל משוויה. הערב פורסמה בחדשות 10 עדות רביעית על אירוע שהתרחש לכאורה לפני כ-15 שנה במסגרתו אישה נאלצה לטענתה להתעמת פיזית עם ויזל כדי לחמוק ממנו. על פי העדות, איש מקצוע בכיר שעבד עבורו הגיע נסער למשרדו של ויזל להתעמת איתו. זאת לאחר שרעייתו סיפרה לו שויזל תקף אותה כשסיימה פגישה מקצועית במשרדו. לטענתה כשעמדה לצאת ממשרדו, ויזל התנפל עליה מאחור. היא נאלצה להאבק פיזית, חבטה בראשו והצליחה לצאת ממשרדו מבלי שמימש את כוונתו. על פי הפרסום, ויזל התנצל בפני בעלה והמקרה נסגר.

אורנית אגסי מקבלת את המינוי לשופטת ב-2002, עם הנשיא דאז משה קצב ושר המשפטים דאז מאיר שטרית, צילום: עטא עוויסאת אורנית אגסי מקבלת את המינוי לשופטת ב-2002, עם הנשיא דאז משה קצב ושר המשפטים דאז מאיר שטרית | צילום: עטא עוויסאת אורנית אגסי מקבלת את המינוי לשופטת ב-2002, עם הנשיא דאז משה קצב ושר המשפטים דאז מאיר שטרית, צילום: עטא עוויסאת

אתמול פורסמה בחדשות 10 עדות אנונימית של עובדת החברה לפיה ויזל נישק אותה בניגוד לרצונה מספר פעמים ואף הכניס את ידה למכנסיו. בשבוע שעבר פורסמו שתי עדויות נוספות. לאחר פרסום שתי העדויות הראשונות הגיב ויזל במתינות ואמר כי "במהלך חיי המקצועיים והחברתיים, נפגשתי עם עשרות אלפי נשים. השתדלתי תמיד להפגין יחס הולם ולשמור על כבודן. צר לי מעומק ליבי, אם פגעתי במי מהן. אם דברי, או התנהגותי פגעו במי מאלו, שעמן נפגשתי – אני מביע את צערי והתנצלותי העמוקה, בפני כל אחת מהן ונוטל על עצמי מחויבות להקפיד על דיבור רגיש והתנהלות מבוקרת הרבה יותר".

אתמול עבר ויזל להתקפה ומסר בתגובה: "המקרים המתוארים מסולפים מן היסוד. ערוץ עשר ממשיך למחזר חומרים. ולאור זאת, אין בכוונתי להמשיך ולספק חדשות לבקרים תגובות לחומרים ממוחזרים וליטול חלק בקמפיין זה". מפוקס נמסר "החברה פועלת בהתאם להוראות החוק ומפעילה מנגנונים לצורך טיפול בנושאים אלו ובכללם קיומם של ממונה למניעת הטרדה מינית וכן "מלשינון" המאפשר פניות ותלונות אנונימיות לכל אחד מעובדות ועובדי החברה, וכן ללקוחותיה וספקיה".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות