אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סמנכ"ל הכספים של עדיקה קיבל אופציות - מחוץ לכסף צילום: רפי דלויה

סמנכ"ל הכספים של עדיקה קיבל אופציות - מחוץ לכסף

האופציות ניתנו במסגרת תנאי התגמול של הסמנכ"ל ישי שמע. מחיר המימוש נקבע על 9.1 שקלים - שווי המניה בשוק עומד על 5.7 שקלים

17.09.2018, 12:06 | אורנה יפת

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט

 

ישי שמע, סמנכ"ל הכספים של חברת האופנה עדיקה, קיבל מהחברה 23,111 אופציות למניות החברה - מחוץ לכסף. מחיר המימוש עומד על 9.1 שקלים בעוד שהמניה נסחרת כיום במחיר נמוך יותר של 5.7 שקלים. במקרה של מימוש מלא יחזיק יחזיק שמע כ-0.49% ממניות החברה.  

קראו עוד בכלכליסט

הקצאת האופציות לשמע אושרה על ידי דירקטוריון החברה ב-14 באוגוסט והיא חלק מתנאי התגמול במסגרת העסקתו של שמע כסמנכ"ל בחברה. 

עדיקה הצטרפה לבורסה בת"א בהנפקה ראשונית לקראת סוף חודש מרץ 2018 והיא נסחרת כיום בשווי שוק של כ-105 מיליון שקל. מניית עדיקה איבדה בשלושת החודשים האחרונים 29% מערכה ובחודש האחרון ירדה ב-9%. ממועד ההנפקה ב-21 במרץ רשמה נסיגה של 35%.

עדיקה, צילום: רפי דלויה עדיקה | צילום: רפי דלויה עדיקה, צילום: רפי דלויה

חברת האופנה המקוונת, שנמצאת בבעלות קבוצת גולף ואשר מנוהלת על ידי המייסד דדי שוורצברג, סיימה את הרבעון השני לשנת 2018 עם עלייה 24% בהכנסות,

ואלה הסתכמו ב-19.5 מיליון שקל - בין היתר בזכות פתיחת חנות חדשה בקניון הזהב בראשון לציון וחנות זמנית, שעתידה להפוך לחנות קבועה, בגרנד קניון באר שבע.

הרווח הגולמי של עדיקה עלה ברבעון ב-28% ל-12 מיליון שקל ושיעורו מהמכירות צמח ב-1.9% ל-61.9% - רווחיות גולמית המאפיינת חברות אופנה גדולות. בשורה תחתונה סיימה עדיקה את הרבעון בצורה מאוזנת, לעומת הפסד של 921 אלף שקל ברבעון מקביל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות