אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהוד ברק נכנס לעסקי הקנאביס הרפואי: ימונה ליו"ר אינטרקיור צילום: עמית שעל

אהוד ברק נכנס לעסקי הקנאביס הרפואי: ימונה ליו"ר אינטרקיור

ברק ישתכר כ-35 אלף שקל בחודש עבור 40 שעות חודשיות. אינטרקיור צפויה לשנות את שמה לקנדוק פארמה לאחר שרכשה את חברת קנדוק המחזיקה ברישיון פעיל לפעילות בתחום הקנאביס הרפואי

25.09.2018, 09:58 | רחלי בינדמן

לחצו כאן לערוץ הטלגרם של מדור שוק ההון בכלכליסט 

ג'וב חדש לאהוד ברק בשוק ההון: דירקטוריון חברת אינטרקיור אישר את מינויו של ראש ממשלת ישראל והרמטכ"ל לשעבר - ליו"ר דירקטוריון פעיל בחברה. המינוי מגיע ברקע להשלמת העסקה של החברה לרכישת שליטה משותפת בחברת קנדוק והחתימה על מזכרי עקרונות לרכישות מלוא הבעלות בחברה שכתוצאה מהם הפכה לחברה הציבורית הראשונה והיחידה בבורסה בת"א המחזיקה ברישיון פעיל וקבוע לכל שרשרת הערך הקיימת בקנאביס רפואי.

קראו עוד בכלכליסט

אהוד ברק, צילום: עמית שעל אהוד ברק | צילום: עמית שעל אהוד ברק, צילום: עמית שעל

קנדוק היא מחלוצות ענף הקנאביס הרפואי בעולם ועוסקת מזה עשור במחקר, טיפוח, גידול ושיווק קנאביס. אינטרקיור מתכננת לשנות את שמה לקנדוק פארמה.

ברק אמור להוביל את אסטרטגיית הצמיחה הגלובלית ופיתוח העסקים הבינלאומי של החברה. שכרו של ברק יעמוד על כ-10 אלף דולר בחודש (35 אלף שקל לערך) עבור 40 שעות חודשיות. כמו כן יוקצו לברק אופציות למימוש לכ-5% ממניות החברה במחיר מימוש ממוצע של 320 אגורות למניה המגלם פרמיה של כ-60% על מחיר המניה בבורסה.

לאחר שסיים ברק את הקריירה הפוליטית שלו הוא פנה לעולם העסקי ובמשך שנים ערך הרצאות בתשלום ברחבי ארה"ב, מהן עשה את הונו. הוא היה שותף בקרן ההשקעות SCP וכיהן כנשיא חברת גילת סאטקום שעוסקת בתקשורת לווינים. ברק אף מונה ב-2014 לדירקטור בחברת CIFC האמריקאית הנסחרת בנאסד"ק וב-2018 נמנה על מייסדי חברת ההזנק Toka.

אהוד ברק , צילום: עמית שעל אהוד ברק | צילום: עמית שעל אהוד ברק , צילום: עמית שעל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

56 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

53.
להקרע מהתגובות שנכתבות כאן
כולנו מתחסדים וואי מסטול, בגלל זה ככה הוא מדבר תתעוררו, האחד והיחיד שיכול להציל את המדינה מהציפורניים של האיש המושחת ששולט כאן שנים, מה צריך עוד לקרות שכולם יגידו וולא ברק צודק, הוא היחידי שאומר הכל ושם את הדברים על השולחן!!! גיבור ישראל כלכלן בחסד, אגב נכנס בדיוק לתחום הנכון, לכל הקנאים והמלעיזים כאן... כי המניות של החברה הזאת יהיו בשמיים עוד שנתיים, יודע בדיוק לאן ללכת כבוד איש יקר, אמן ותחזור לשלטון, ותחזיר אותנו להיות מדינה בשפיות חג שמייח
אחד שאכפת לו  |  26.09.18
לכל התגובות