אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת BrandTotal גייסה 6 מיליון דולר צילום: אופיר אייב

חברת BrandTotal גייסה 6 מיליון דולר

החברה פיתחה פלטפורמה שמסוגלת לספק למנהלי מותגים מידע ערכי על קמפיינים של מתחרים, ותובנות שיווקיות אחרות. בעקבות סבב הגיוס, צפויה להרחיב את משרדיה בארץ ולשכור עובדים נוספים

27.09.2018, 16:54 | מאיר אורבך
חברת הסטארט-אפ BrandTotal, גייסה 6 מיליון דולר בסבב ראשון. החברה מפתחת טכנולוגיות שמספקות למנהלי מותגים נתונים תחרותיים ותובנות באמצעות חשיפת פעילויות השיווק הדיגיטליות של מתחריהם. הסבב מעמיד את סך ההשקעות בה על 8 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט

ההון החדש שגויס ינוצל לטובת הרחבת היקף המכירות והשיווק בחו"ל, באמצעות משרדיה החדשים של BrandTotal בניו יורק. כמו כן, BrandTotal תרחיב את מרכז הפיתוח בארץ ותחפש עובדים.

מייסדי החברה אורן דור, אלון לייבוביץ מייסדי החברה אורן דור, אלון לייבוביץ', אמיר לשמן ועומר רמות | צילום: אופיר אייב מייסדי החברה אורן דור, אלון לייבוביץ

את הסבב הובילה הקרן הבינלאומית Flint Capital, והשתתפו בו NHN Investment, One Way Ventures ו-FJ Labs. הקרנות Glilot Capital Partners ו-Keshet Dick Clark Productions, המשקיעים הראשונים של BrandTotal הצטרפו גם הן לסבב זה.

"התמיכה של Flint Capital, יחד עם המשקיעים המובילים שלנו, כבר הניבו הזדמנויות צמיחה חדשות עבור BrandTotal בקרב חברות פורצ'ן 500, בכך שאפשרה לנו לייעל ולהרחיב את ההטמעה של המערכת שלנו" אמר אלון לייבוביץ, מנכ"ל ומייסד שותף של BrandTotal. "הנתונים שלנו מצביעים על כך ש-85% מהפוסטים הממומנים בפייסבוק הם 'פוסטים אפלים', כלומר, פוסטים שמיועדים לטווח משתמשים ספציפי. כידוע, קיים פער מסיבי במידת נראות השיווק לרוחב הפלטפורמות הדיגיטליות ומטרתנו היא לשפוך אור ולהעצים את המשווקים באמצעות תובנות ישימות בנוגע למתחריהם".

פלטפורמת המודיעין השיווקי של BrandTotal, שהושקה ביוני 2017, היא פתרון ענן שרותם בינה מלאכותית, טכניקות של אבטחת מידע ומדע נתונים לצורך זיקוק תובנות ישימות. היא מאתרת תכנים פרסומיים לרוחב ערוצים דיגיטליים שונים, ומאגדת אותם במסגרת קמפיינים לניתוח. הפלטפורמה מזהה גם מגמות ושינויים בין מותגים, במסגרת הנוף התחרותי בתעשייה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות