אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבוקר: עיכובים בחלק מטיסות אל על צילום: סיוון פרג'

הבוקר: עיכובים בחלק מטיסות אל על

טיסה לפריז שהיתה מיועדת לצאת בתשע בבוקר אמורה לצאת רק כעת. טיסה שהיתה צריכה לצאת הבוקר לרומא נדחתה גם היא. אל על: "בשל סיבות מבצעיות חלים היום עיכובים במספר טיסות"

04.10.2018, 13:30 | תומר הדר

האם לאל על קשה לחזור מחופשת החג? לפי לוח הטיסות - ייתכן שכן.

קראו עוד בכלכליסט

לפי לוחות הטיסות, טיסה לפריז שהיתה מיועדת לצאת בתשע בבוקר אמורה לצאת כעת. טיסה שהיתה צריכה לצאת בבוקר לרומא נדחתה גם היא.

מטוס אל על, צילום: סיוון פרג מטוס אל על | צילום: סיוון פרג' מטוס אל על, צילום: סיוון פרג

גורמים בקרב טייסי החברה מדגישים כי הטייסים מגיעים לטיסות כנדרש וכי הסיבה לעיכובים אינה נובעת מהיעדר טייסים אלא מעומס על מטוסים הנובע בין היתר מחזרתם של ישראלים רבים מהחופשה. יש להדגיש כי אל על עצמה עדיין נמצאת במשא ומתן מול טייסיה לנוכח כניסתן של תקנות טיסה חדשות לקראת סוף החודש אשר אמורות להגביל את מספר השעות שמותר לטייסים לטוס.

מאל על נמסר: "בשל סיבות מבצעיות חלים היום עיכובים במספר טיסות אל על. החברה עושה ככל שביכולתה להוציא את הטיסות בהקדם האפשרי, אנו מתנצלים מאוד על אי הנוחות שנגרמה ללקוחותינו.

"חברת אל על מבקשת להבהיר כי הפרסומים בחלק מכלי התקשורת לפיהם העיכובים בטיסות אל על מקורן ביחסי עבודה בחברה משוללי כל יסוד ואין להם אחיזה במציאות.

הנהלת אל מביעה הערכה ומודה לצוותי האוויר ובראשם לטייסי אל על ולצוותי הקרקע על התגייסותם המלאה להוצאת הטיסות לדרכן לאלתר".

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות